Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy házas embernek lehet egy...

Egy házas embernek lehet egy lány a legjobb barátja?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de szerintem ne legyen.
2009. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mért ne?

De barátságnál ne legyen több.(szerintem)

2009. nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de biztos, hogy nincs benne egy kis szerelem se?
2009. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne? lehet hogy nem is szeretző a stáusza. csak épp beszélnie kell a dolgairól valakinek, amit épp nem mondaná el a társának.
2009. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor, ha a lány leszbikus.

Más esetben nem. Azért gondolom ezt, mert szerintem egy férfi és egy nő között nem létezik igazi, érzelmektől mentes barátság. A férfi és a nő ugyanis nem arra lett "kitalálva".

Lehet, hogy csak az egyik fél, és lehet, hogy még magának sem vallja be, de ha sokat vannak együtt, akkor előbb utóbb (ha csak egyetlen percre is), de átvillan az agyán a közelkerülés gondolata. És ha ez megtörténik, akkor ez már nem barátság!


Az meg elég gáz, ha egy férfi (vagy egy nő) egy ellenkező neművel beszéli meg a kapcsolatában felmerülő problémákat. Akkor hogy akarja megoldani?

2009. nov. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, ne legyen. Illetve (utolsóval egyetértve) akkor, ha leszbikus a lány.


Persze, lehetnek lány haverjai, de ha már ilyen bizalmas barátságról van szó, számomra furcsa lenne. Én biztos, hogy nem örülnék neki. Az ilyen bizalmas kapcsolat könnyen átfordulhat másba.


Lehet, hogy szűklátókörűség, de akkor is ez a véleményem.

2011. júl. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!