Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a Milka csokim...

Mit tegyek ha a Milka csokim életre kelt és berohant az erdőbe mikor meglátott egy unikornist? Menjek vissza a botba kártérítésért vagy keressem meg és fizessem be egy fantasy film sorozatra?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Objwktív felelősség alapján a rendőrök nagyon meg fognak büntetni. Nem te kapsz majd kártérítést, hanem neked kell fizetni. Jogsid van? Ha nincs, akkor már nem is kapsz.

Mindegy ki vezette a Milkát, rendőreink lefotózták, mert gyorsan hajtott az unikornisra. Töhötöm és Hapci őrmesterek rendkívüli szabadságot, s pénzjutalmat kaptak. Az unikornis még nincs 14 éves, így megrontásért is felelni fog a csoki. Erre felé ezt nagyon szigorúan veszik, halálbüntetés jár érte. Az ítéletet, holnap a tízórai után fogják végrehajtani, harapás által.

2013. okt. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon félek,tényleg nekem kell fizetem,és a jogsit sem csinálhatom meg? Pedig már befizettem az 1678399355000FT-ot, azt visszakapom? De legalább jo kép lett a Milkáról? Ha meg kaphatom akkor lehet hogy el

tudnám adni egy reklám cégnek. Egyébként az unikornis most lesz 14 éves mert 1683. fegruár 3-án született. A kivégzés előtt azért a csoki is ehet vmit a tízórain?...utolso 20000 kívánság egyike ez lenne.Hova kell menni tárgyalásra? Felhívtam az ügyvédem és találta ellentmondást a Objwktív felelőssében a Ghud583bje7 paragrafusnál,ezt jelezzem a bírónak vagy uszítsam rá a Pudingjaimat de lehet hogy a Keksz hatásosabb lenne....Kérlek vkit hogy segítsen!!

2013. okt. 10. 17:04
 3/3 anonim válasza:
0%
Ne LSD-zz többet
2017. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!