Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a nagy "menő" gyerekek terrorizálják a többi kicsit másabb gyereket?

Figyelt kérdés
Most vagyok 9.-es és naponta kb 10-15x látom hogy a (legtöbbször) végzősök csúfolják,bántják, a kisebbeket köztük az osztálytársaimat is és néha engem is.

2013. okt. 9. 19:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Úristen, a normális kérdésekre nem tudnak válaszolni az emberek...
2013. okt. 9. 19:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egyéb kérdések kategóriába nem nagyon fognak neked válaszolni. Nincs véleményem róla, az iskola ilyen. Vannak a basztatók, és a basztatva lévők. Megvárod hogy te is annyi idős legyél, a mostaniak kijárják a sulit, és nem lesz idősebb aki basztasson. Vagy már most olyan leszel mint ők.
2013. okt. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Négy percet sem vártál, de már panaszkodsz, hogy nem jön válasz? Türelemből jeles vagy, mondhatom.


Amit leírsz nem iskolai jelenség, már óvodában is rivalizálnak egymással a fiúk. Ugyanez van utána általános iskolában és gimnázium első két évében. Nincs ebben semmi extra, ilyen az emberi természet. Persze csak azokkal csinálják akik hagyják...

2013. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálunk is valahogy igy van,csak nem a ,,nagyobbak,, basztatnak hanem osztályon belül.Van 2-3 fura gyerek az osztályban,rá vagyunk szálva eléggé,de inkább szivatok mint hogy engem szivassanak.
2013. okt. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!