Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A lakótelepi gyerekek között...

A lakótelepi gyerekek között miért menő ha úgy kormol az autó, hogy nem látni mögötte semmit?

Figyelt kérdés
Golf2-3, régi Seat meg ilyen fosok, körében?
2013. máj. 8. 17:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
Nem mindenkinek van pénze zsír új autót venni, tudod? Te elkényeztetett újgazdag senkiházi.
2013. máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%

nem értem miért kell leszólni, az egy életérzés mikor kormol a tdi <3

Gondolom nem szereted mikor anyu/apu fuvaroz a 7-es Bmw-vel és fel kell húznod az ablakot hogy a korom ne koszolja össze a vajszínű bőr kárpitot...

2013. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem azért csinálják mert menő hogy kormol. Ez csak a velejárója annak hogy oda van tekerve az adagolónak. Ezeket a régi TDI-ket marha egyszerű tuningolni. Turbónyomáson emelnek, meg hozzá csavarják az adagolót, oszt' jónapot. 70 lovas golfból könnyen kijön 90-100 ló és a nyomaték is nő.

Ha meg egy nagyobb, több nyomóelemes adagolót raknak rá, meg olyan turbót ami el is bírja látni kellő mennyiségű levegővel a rendszert, akkor a teljesítménynek már csak az szab határt hogy a főtengely és a hajtókarok mennyire bírják az igénybevételet.

2013. máj. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
* igénybevételt
2013. máj. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
28%
nem kormólna ha karban lennének tartva .Attól hogy öreg dízel autó és ha rendben van tartva a motorja ,az adagolója meg a kipufogója is ,akkor nem kormólna.
2013. máj. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%
Nekik kb tökmindegy hogy kormol vagy nem, kinyomják a szemét is a szerencsétlen kocsinak. Ha meg lesz fölös pénzük nem koromszűrőre költik, hanem tuningra. Sajnos
2013. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%
Mondjuk ez igaz hogy hajtják esztelenűl.Nekem most is dízelem van meg a fatinak adtam arégi öreg dízel toyotámat vagyis a másik felét ami az én részem volt mert még régen közösen vettük és mai napig nem kormól sőt nem is füstől jobban mint egy vele egykorú benzines,és mivel kevessebet fogyszt mint egy ugyan akora motorú benzines így végülis kevesebbet is szenyez.De azt én is utálom mikor ráfogják ara a kormos füstöt, hogy dízel és ennek ilyennek kell lennie stb hülye szövegel jönnek, pedig nem de fentebb már leírtam hogy miért.
2013. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
ja amúgy meg én már láttam olyan benzinest is amiből olyan sötét füst jött ki mint egy öreg dízelből.
2013. máj. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
Mert az a menő :) Összekuporgatnak párszázezer forintot, aztán néha leugranak egy ezresért tankolni, majd csapatják a 70 pacinak. Tisztelet a kivételnek, ugyanis létezik igényes tuning is.
2013. máj. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
ennek semmi köze a pénzhez, olcsón is lehet rendes autót kapni, ami nem egy trágyadomb. de ha nektek jó a kormolós szar :) aztán majd ha lerobban akkor gondolom majd behegesztitek.
2013. máj. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!