Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt valakinek úgy fogszabályz...

Volt valakinek úgy fogszabályzója, hogy előtte a felső két szemfogát ki kellett húzni?

Figyelt kérdés
A hézagok utána teljesen eltűntek? Ha igen, akkor mennyi ideig tartott az hogy eltűnjenek? Fájt amikor kihúzták? 14/L

2013. okt. 9. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az összes négyesem kellett kihúzatni, na ahhoz mit szólsz? ;) Még nem tudom helyreáll-e, mert csak nyáron tették fel de gondolom nem csinálnák ezt az orvosok ha nem lenne bevált módszer. Gondolom. :D Amúgy elég gyorsan formálódnak, helyezkednek, 3 hónap alatt feleakkorák lettek a réseim. :)
2013. okt. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2013. okt. 13. 13:22
 3/4 anonim válasza:
Igen, nekem kihúzták a két felső szemfogamat. De olyan profin visszahúzták fogszabályzóval az első, kiálló fogaimat, hogy a két szemfog helye teljesen eltűnt. Ott semmi hézag nem maradt, és nagyon szép lett a fogsorom. Igaz, 20 éve csinálták, de nagyon profin. Ne félj tőle!!
2013. okt. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem nem a szemfogamat húzták hanem a 4-es most már egy fél év mulva helyén vannak a fogaim.Csak a réseket kell már nekem össze húzni.Én úgy néztem ki mint valami fura állat amig fenn voltak a szemfogaim :D
2013. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!