Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg bent kell maradni...

Tényleg bent kell maradni 16:00-ig általános iskola felső évében?

Figyelt kérdés

Holnaptól 8.-os vagyok, és azt hallottam, hogy kötelező bent maradni 16:00-ig az iskolában. Aztán megkérdeztem az egyik volt osztálytársamat, hogy igaz-e de ő azt mondta, hogy már vissza vonták és csak az alsósokra lesz igaz. Tudod ki akar bent maradni olyan sokáig?! Főleg, hogy enni se fogunk tudni csak menzán ami borzalmas. Az egész egy nagy hülyeség! Az oké, hogy szülő kérésére elengedhetnek de azt vissza utasíthatják! Mi vagyunk mi rabok?! Menjenek a francba!

Bocsánat, hogy itt háborgok de nagyon felkaptam ezen a vizet.

13/L


2013. szept. 1. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
francokat,én hazahozom a gyereketa gyámügy is kijöhet éngem nem érdekel!!!
2013. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
mennyé má haza nem vagy te kisgyerek!!!! szard le az orbán szabályait!!!
2013. szept. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Mit képzel magáról az állam?! Komolyan úgy viselkednek velünk mint a rabokkal, tönkreteszik a diákok életének minden percét, már a rendőrség is terrorizál téged az utcán suliidőben. Komolyan kezdem úgy érezni mintha az állam tulajdona lennék!
2013. szept. 1. 16:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és 2.: nagyon szívesen hazamennék de akkor igazolatlan órát kapok és ha 10 összegyűl megvonják tőlünk azt az így is pofátlanul kevés gyerektartást. (kettőnkre fizetnek 12ezret!!!) nevetséges !!!
2013. szept. 1. 16:49
 5/7 anonim válasza:
Ha anyukád ír egy papírt hogy ő gondoskodni tud rólad (meg sem kell indokolni) akkor elengednek.
2013. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
31%
Én 5.-es vagyok, és az utolsó óránknak 16:55-kor van vége (minden nap)
2013. szept. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
El fognak engedni!!!!!!!!!!!!!!
2013. szept. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!