Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amikor a Tianic c. filmet...

Amikor a Tianic c. filmet készítették és elmesélte a törénetet az öreg Rose, akkkor az tényleg az igazi Rose volt?

Figyelt kérdés
Vagy csak színész? És honnan tudják, hogy volt egy Jack Dawson nevű ember is aki úgy halt meg hogy belefagyott a vízbe? Meg hogy nem vették észre a jéghegyet??

2013. okt. 11. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ők ketten kitalált karakterek a filmben.

Azt viszont,hogy a jéghegyet, hogy nem vették észre, elég jól lehet érteni (akár csak) a film alapján is, ha láttad.

2013. okt. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 2 főszereplő tehát Jack és Rose is csak kitalált szereplő. És rajtuk kívül is több kitalált szereplő szerepelt a filmben.


A jéghegyet észrevették, csak a rossz látási körülmények és a gyors sebesség miatt (ami azért volt mert rekordidő alatt akartak elérni Amerikába) nem tudták időben elkerülni. Plusz hibás parancs alapján kezdték el a jéghegy kikerülését. Ha helyes parancsot kaptak volna akkor valószínűleg elkerülik (ezt nem én mondom, hanem szakértők).

2013. okt. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2013. okt. 11. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
A Titanicon egyébként, valóban utazott egy Jack Dawson nevezető férfi, de a történet egyébként nem valós. Mármint Jack-é és Rose-é.
2014. júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Veres116 válasza:
0%

Szerintem az az öreg Nő az igazi Rose volt!


Onnan tudhatták , hogy Javk Dawson-ról beszélt Rose és , sztem az ő emlékeire csinálták az egész filmet , na meg a rendező egy két fehér részt kifestetett , hogy többen nézzék :D , mivel a szomoru valoságbo csak ugy naem lehet pénzt csinálni :'(

2015. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!