Az mennyire fáj?

Figyelt kérdés
Cs mindenkinek tudom hogy már sokat kérdeztem de nem félek, csak most kapjuk meg kedden a dTap emlékeztető újraoltást. És pont egy rossz orvos adja be mert a szeptemberit az MMR-t jó orvos adta be és az nem fájt. De most doktorNŐ fogja beadni nem dokotrúr és a doktornőt (Dr. Ragó Edit nek) hívják. És sokan azt mondják hogy a kézbe beledöfi az injekciót. Valamelyik 7.esnek már bele is törte vagy rossz helyre adta. Az fáj ha beledöfi??? Vagy egyáltalán normális ez??

2013. okt. 11. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Beletörni nem normális. Viszont az, hogy beledöfi nem gáz. Sokan így csinálják. Szerintem úgy kevésbé is fáj, mert hamarabb meg van, mintha szépen lassan beszúrná. Egy injekció meg nem a világ. Meg se érzi az ember, simán ki lehet bírni. Zolikám 7.es korodban, fiú létedre meg ne legyél már ilyen nyafi.
2013. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
6 vagyok de nem félek csak a döfés az:P
2013. okt. 11. 19:07
 3/3 A kérdező kommentje:
de ha bazira beledföfi az fáj??
2013. okt. 12. 17:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!