Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyiért és hol tudok elmenni...

Mennyiért és hol tudok elmenni fotózásra?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék elmenni egy olyan fotózásra, ahol megcsinálják a hajamat és a sminkemet, és szép, profi képeket csinálnak rólam, nem csak olyan képeim lehetnének amik telefonnal vannak csinálva. Hol van ilyenre lehetőségem, és milyen árak vannak?

2013. okt. 11. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez a standard "portfólió" fotózásnak hívott csomag, amit szinte az összes fotóstúdió vállal. Hozzátenném még a stylist-ot is, valakinek a ruha/kiegészítők/smink/haj összhangját is nézni kell, ha ez nincs, akkor persze a fotós viszi ezt a "szerepkört". A legalacsonyabb ajánlatok 30e körül indulnak, pár száz ezer Ft körül lehet a vége. A nagy nevek 100e fölött vannak és 2013-ra már nem kapsz időpontot. Mindenképp próbálj telefonon beszélni előtte a fotóssal (ne a stúdió asszisztensével!), ha szimpatikus neked az ember, könnyebb lesz vele együttműködni, egyesek néha sokkolóan mogorvák tudnak lenni ;-) Mindenképp meg kell nézni a fotós oldalát, mindenkinek van egyfajta fotós/utómunka stílusa, ilyesmi képeket fog Rólad is készíteni. Ne lepődj meg az előlegen, iparági tapasztalat, hogy a lányok nem jönnek el a megbeszélt időpontra (zavaros történetekre hivatkozva :-)...), sokan kérnek emiatt előleget.

Én kb. 100 hasonló típusú portfóliót fotóztam végig, szerették a képeim, de ez ízlés dolga. Ha Budapesten, olcsóbb szegmesben keresgélsz, írj privátot kérlek, átküldöm a portfólióm, elérhetőségem. Ha nem tetszik, tudok ajánlani picit drágább, más jellegű fotósokat is.

2013. okt. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 petraberger válasza:
Az árak függenek a képek mennyiségétől.Kérj árajánlatot a fotósoktól,meg persze referenciát hogy lásd milyen stílusban láthatod a képeid viszont.Én A Portré Fotós-nál csináltattam és egyáltalán nem bántam meg és nagyon élveztem az előkészületeket,az egész fotózást: [link]
2013. okt. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia Utolsó válaszoló, Te hány képek kaptál és mennyibe került? Smink volt?
2013. okt. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 petraberger válasza:
45eFt volt sminkkel, 100 kidolgozott képet és 10 retusált képet kaptam. De vedd fel velük a kapcsolatot szerintem,hogy megtudd személyreszabottan az elképzeléseidhez mérve,mi mennyi.Egy nagyon barátságos párról van szó,ők tudnak pontosabbat mondani :)
2013. okt. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Köszi Petra!
2013. okt. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 petraberger válasza:
Igazán nincs mit :)
2013. okt. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2013. nov. 8. 16:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Kihez mentél végül, szépek lettek a képek?
2013. nov. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Beszéltem már fotóssal, meg keresgéltem neten is, de még nem voltam, mert ezt szeretném kérni majd karácsonyra:)
2013. nov. 25. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!