Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan álljak fel innen? Nem...

Hogyan álljak fel innen? Nem bírom.

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, de semmit nem raktam még le az asztalra, nincsenek barátaim, ismerősökből is kevés, szeretteimmel se beszélgetek szinte egyáltalán, mindenben szerencsétlen vagyok, nincs olyan dolog ami boldogabbá tenne.. Az van belém rögzülve, hogy majd egy nap valaki rám talál, aki segíteni fog mindenben, és csak várnom kell.. Ne értsetek félre, én mindig újra és újra megpróbáltam felállni, tenni ez ellen, de semmi élettapasztalatom, kommunikálni se tudok az emberekkel.. Ami másoknak alap dolog, az számomra tök idegen.. Sokáig csak a saját kis világomban éltem a szobámban, amit úgy hívtak, hogy World of Warcraft és League of Legends.. Mára már sikerült leszoknom olyan szinten róluk, hogy egyáltalán nem játszom velük.. De nem tudom, hogy hogyan tudnék kitörni a szürke hétköznapokból, és egy közösségbe bevágódni, ahol jól is érzem magam, és elfogadnak olyannak amilyen vagyok.. Szerintetek van még valami halovány esély erre?

2013. okt. 11. 19:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy megtudjatok többet az "életemről" is.. Oviba ismertem meg az első, s egyben utolsó barátaimat, 6.-ig tök jól elvoltunk, utána meg ők kezdtek el szivatgatni 8.-ig szóval nagyon nehezen bízom meg az emberekben.. Apukám régen gyakran vert, szóval egyáltalán nem is beszélgetünk, és utálok a közelébe lenni, irritál a jelenléte..
2013. okt. 11. 19:20
 2/9 A kérdező kommentje:
szóval nincs..:)
2013. okt. 11. 20:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Mit értesz azalatt hogy semmit nem raktál még le az asztalra? Még nem is nagyon volt mit. Esetleg érettségit.

Végül is miből szeretnél felállni? Depressziós vagy, vagy más lelki betegséged van? Én az irományodból annyit szűrtem le biztosra hogy magányos vagy, és önbizalomhiányod van.

Ismerd meg magadat,biztos van érdeklődési köröd, meg amihez értesz is. Keress valami közösséget ahol olyan dolgot lehet csinálni ami téged érdekel. Pl ha szeretsz focizni, akkor járj el edzésekre. Persze ez csak egy példa.

Itt az internet is ahol van rengeteg ember, és ha 100 jelöltből 1-el összetudsz barátkozni az már megérte.

Járj el edzeni, és akkor az önbizalmad is helyrejön.

Ha meg rosszak a körülmények otthon, akkor keress munkát és lépj le.

2013. okt. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, hát igen, az informatika ami úgy érdekel, de annyira nem értek ahhoz sem, főleg h én ilyen társasági életet szeretnék élni.. Néha amikor jó kedvem van, akkor "haverjaimmal" szoktam poénkodni, és ilyen humoros embernek gondolnak, de az ritkán van, és jobban csak olyankor vesznek körül azok a "haverok" is.. És csak azzal az 1-2 emberrel tudok úgymond beszélgetni.. Lehetséges, hogy tényleg el kéne járnom edzeni, már többen is ajánlották..:)) Még egyszer köszönöm a választ, ment a zöld;)
2013. okt. 12. 13:29
 5/9 A kérdező kommentje:
A semmit nem raktam le az asztalra alatt azt gondolom, hogy nincsenek ismerőseim, barátaim, boldog emlékeim, sosem volt még barátnőm, szűz vagyok, sose csókolóztam, ölelést is 1x kaptam életemben, azt is kb 1 hete(ami mellesleg nagyon jól esett).. Én egy olyan ember szeretnék lenni, akit szeretnek a többiek, és ha valamit eltervezek, akkor azt végig is csinálom.. És esetleg ha gondjaim vannak, meg tudjam osztani mással, és segítséget kérni, amit fordított esetben én is megadnék azoknak a személyeknek..
2013. okt. 12. 13:34
 6/9 A kérdező kommentje:
Szóval 1 szóban összefoglalva a "szeretet" hiányzik az életemből..
2013. okt. 12. 13:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Szóval most hosszan kifejtve leírtad, hogy csak felületes kapcsolataid vannak, de szeretnél mélyebb emberi kapcsolatokat is. :D

És mit gondolsz eddig miért nem sikerült ilyen kapcsolatokat kialakítanod?

Magadban látod a hibát vagy másokban?

Ők nem nyitottak feléd... vagy te nem nyitottál mások felé?

Esetleg valami bajod volt velük, vagy nekik volt veled?

2013. okt. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az mindenképp előnyös, hogy elhagytad a WOW-ot, mostmár csak keresned kéne valami más programot. Bár sajnos túl sok alternatíva nincsen. Itt nem arról van szó, hogy ide vagy oda el kell menned, mert attól hogy elmész edzésre vagy sétálni, még nem lesznek barátaid. Tapasztalatból beszélek, én is ugyanolyan cipőben járok mint te. Egyszerűen csak várni kell arra, hogy majd lesz valaki, akihez tartozhatsz! (akár szerelem, akár barát). Persze, minden adódó alkalmat ki kell használni, néha még bulizni is el kell járni, mert soha nem lehet tudni...


Mindenekelőtt azonban türelem és kitartás kell! :) Ha van még kérdésed, írj bátran.



21f

2013. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Cyric válasza:

Tedd amit szeretsz(wow-oz ha úgy tetszik), legyen önbecsülésed (az egó jó amíg nem válsz beképzelté) és légy nyitott az értelmesebb emberekhez a többit szard le ne vesztegesd rájuk az időt!A lényeg hogy önmagadért szeressenek máskülönben nincs értelme.Próbálj hasonló érdeklődésű embereket találni!Bár tudom ez nem könnyű.


türelem és kitartás ;)

(17f undead warlock)

2013. nov. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!