Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti vennétek 70. 000 forintos...

Ti vennétek 70. 000 forintos farmert? Vagy ez miből készülhet, hogy ilyen drága?

Figyelt kérdés

Néhány napja sétálgattam a West Endben és láttam, hogy az egyik üzletben a kirakatban 70, meg 75 ezres farmernadrág van kirakva és hát majdnem szívrohamot kaptam.

Persze és ennek a töredékét költeném csak farmerra, de hát mégis ki vesz ilyen áron nadrágot? Vagy miből készül, hogy ilyen horribilis ára van?



2013. okt. 13. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Márkanevet meg kell fizetni. Az elit osztálynak külön készülnek ruhák, hogy nehogy már alantos darabokba járjanak.

Néz meg egy politikus ruháját. Sok esetben csak az óra ér több billiót. Cipő, öltöny is kitesz ugyan ennyit. Aztán ők mondják, hogy meg lehet élni a közmunkából.

2013. okt. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milliót akartam írni. :D
2013. okt. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5ezerbol kijon egy nadrag meg egy polo... aki a szaros markakra kolt tizezreket, az idiota... semmivel sem tud egy draga farmer tobbet, mint a hasznaltruhaban vett gatya..
2013. okt. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!