Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha az Ofotértban csináltattam...

Ha az Ofotértban csináltattam nagyon egy drága szemüveget (Ray Ban) 2 éve, akkor ugyanabba a keretbe most az Ofotértba tetethetek más lencsét? Mert a szemem azóta romlott.

Figyelt kérdés

2013. szept. 8. 21:34
 1/8 anonim válasza:
Persze.
2013. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ! :)
2013. szept. 8. 21:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Koránt sem biztos. Ha bele tudják csiszolni az újat, akkor is húzódoznak tőle általában. Van ahol nem is vállalják.
2013. szept. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ha egyszer már megtudták csinálna ugyanabba a keretbe, akkor most miért ne vállalnák el?
2013. szept. 9. 22:15
 5/8 anonim ***** válasza:

De akkor most miért kérdezed?


A keret nem cipő, ami arra van méretezve, hogy cserélgessék benne a lencsét. Alig van benne anyag. Minél kevesebb, annál drágább. De nem szerelgetni tervezték. Ez az egyik.

A másik pedig az, hogy nem minden keret tud befogadni minden lencsét. Ha ezt a keretet most választanád újonnan, sem biztos, hogy a lencse jó bele. Ez a másik ok.

Lehet, korábban egy vékony, könnyített lencse volt benne, most egy kicsit testesebb.

Nem azt írtam, hogy kizárt, csak azt, ne legyél elégedett egy perszével, mert lehet hogy igen, lehet, hogy nem.

2013. szept. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Magamtól úgy gondoltam, hogy természetes az, hogy kicserélik. Sajnos nem vagyok jelenleg olyan körülmények között, hogy lesétáljak a szomszéd utcába és lemenjek megkérdezni az ott dolgozókat, feleslegesen meg nem fogok bemenni, hogy ezt megkérdezzem és végül kiderül, hogy tévedtem. Azért kérdeztem mert szerintem biztos van olyan ezen az oldalon aki már járt hasonló helyzetben.
2013. szept. 10. 13:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értelek most. Leírtam a #3-ban (2. válasz), most kicsit bővebben is azt, amit erről tudni lehet. Tudom, nem gondolom, meg talán, meg nem ötletelek. Most raktam össze optikus barátomnak a weboldalát. Ismerem a dörgést, ha magam nem is vagyok szemüvegkészítő. Ő pl. nem tesz be használt keretbe új lencsét, mert nem tud érte felelősséget vállalni.
2013. szept. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor muszáj leszek bemenni és személyesen megkérdezni!
2013. szept. 10. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!