Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha van egy oldal, amihez a...

Legion kérdése:

Ha van egy oldal, amihez a Facebookon keresztül kommentáltam, és arra jött válasz, lett egy párbeszédem, hogy tudnám visszakeresni, ha elfelejtettem a cikket?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a Tevékenységnaplónál fogod megtalálni.

A fejlécben katt a nevedre, és a borítóképen van egy Tevékenységnapló gomb. Azután bal oldali menüben keresgélj.

2013. okt. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A Fejlécnél merre van a nevem?Én Mozillát használok,ott csak Fájl,Szerkesztés,Nézet,stb.van.
2013. okt. 13. 17:52
 3/11 anonim ***** válasza:

Googleba írd be a nevedet

esetleg a nevedet és mellé a párbeszédből részleteket

2013. okt. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már próbáltam.Beírtam magamat is,és a másik személyt,az oldalt is,és pár szót,amire emlékszem.Sajnos ez már hónapokkal ezelőtt volt...
2013. okt. 13. 18:11
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem a böngésző fejlécére gondoltam :D


Van a Facebook... Van a tetején vízszintesen egy kék sáv... bal oldalon a facebook felirat fehérrel..mellette 3 ikon..mellette kereső mező... a mellett a neved...a mellett az ismerősök keresése... a mellett a kezdőlap...


Megvan a neved?


Arra rákattintasz egyet...

Ott lesz egy hatalmas kép, a Borítóképed... azon van egy olyan gomb, hogy Tevékenységnapló...

Ha így sem találod meg, akkor sorry, nem tudok segíteni.. :( Ennél egyszerűbben nem tudom leírni.

2013. okt. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat!Utolsónak mondanám,a Tevékenységnaplóban sok mindent megtaláltam,de nem volt olyan funkció,amiben kiírta volna,hogy ezt és ezt válaszolták nekem,vagy hogy én ezt és ezt írtam ennek és ennek...Esetleg nem tudsz még valami alternatívát?
2013. okt. 13. 19:47
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem, esetleg a google keresést, ahogy előttem javasolták, de ahhoz jó lenne tudni egy pontos részletet a beszélgetésből.


Szerintem pedig minden megtalálható a Tevékenységnaplónál.

Bal oldalon a


Bejegyzéseknél


vagy


Hozzászólásoknál


Ott kellene megkeresni azt, amit te kommentáltál, vagyis írtál valahova. A másik válaszát itt nem hiszem hogy meg fogod találni, de a sajátod alapján már tudod, hogy mihez írtad.

2013. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lényegében azt a hozzászólást kell megkeresned, amit írtál.

Nem azt, hogy hova írtad, vagy hogy kinek írtad, hanem azt, amit írtál.

2013. okt. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hozzászólásokat,Bejegyzéseket is átnézte,elejétől a végéig.Nincs ott,pedig egy cikkre kommentáltam a Face-n,és arra jött válasz,arra én válaszoltam,és ő is...Szóval kell lennie nyoma,de nincs ott,nem értem......
2013. okt. 13. 23:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor nincs több ötletem. Elveszett az éterben.
2013. okt. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!