Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy Suzuki Swift 98-as...

Lecsó07 kérdése:

Van egy Suzuki Swift 98-as 1.3 glx autóm. Most olyan problémám van vele hogy valamikor beindul valamikor nem. Viszont mikor már meleg a motor akkor bármikor indítható állapotban van. Mi lehet a hiba oka?

Figyelt kérdés
Pér napja csinálja ezt az autó hogy egyszer ha van kedve beindul egyszer nem.mai nap is ilyen volt.reggelmentem volna dolgozni ,csak forgatja de nem indul,délután most próbáltam és pöcre beindult az autó,de ugy hogy 3hengerrel és 3-4 másodperc után ment mind a 4. Viszont ha bemelegszik rendesen akkor bármikor beindul,nincs vele probléma.Mi lehet az oka??
2013. okt. 13. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem a hidegindítóval lehet gond. Talán a hőmérséklet szenzor. Lehet akár csak egy kontakt hiba. Amikor érintkezik akkor jó amikor nem akkor nem tudja a számítógép, hogy hideg a motor és nem dúsítja akeveréket.
2013. okt. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!