Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem undorító ez a sörreklám?...

Nem undorító ez a sörreklám? Hogy engednek ilyet leadni a tvben? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Nem sokat nézek tvt,de valamelyik nap láttam.

Sörreklám.Kb erről szólt!

"Minden nap büszke vagyok rá,hogy férfinek születtem,mert így azt tehetem,amit akarok,stb"

Ez csak szerintem undorító?Ez nagyon szexista.Mintha azt sugallná,hogy nőnek lenni szar.Vagy,ha te férfi vagy és nem szereted a sört,akkor már nem is vagy ember....

Nagyon szánalmas!!!


2013. okt. 14. 09:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Maga esetleg feminista aktivista?
2013. okt. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Miért ?

Én büszke vagyok rá és áldom az eget, hogy férfinek születtem... sorra hághatom meg a nőket. Ihatom a sört, bármit megtehetek, mert férfi vagyok!


Milyen márka ez a sörreklám kérdező ? Ezentúl csak olyat iszok, mert egyetértek a reklám mondandójával.

2013. okt. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Andizsuzsi ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=mNvBzZO9rt0


erre gondolsz? Ha ez szerinted szexista és undorító, akkor komoly önértékelési problémáid vannak. Én a legkevésbé sem érzem, hogy szar nőnek lennem, amikor a férjem festi a kerítést, szereli a polcot, vagy iszik egykorsó sört. Arról nem is beszélve, hogy a reklámban szereplő pasi nem kicsit ügyifogyi.

2013. okt. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kérdezőnk nem állt kétszer sorba, mikor a humorérzéket osztották.
2013. okt. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Andizsuzsi ***** válasza:
Hát nem ... :)
2013. okt. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hogy lehet arra büszkének lenni, hogy valaki férfinak (nőnek, magyarnak, románnak, békéscsabainak, vörös hajúnak stb.) született? Mintha ez valami teljesítmény lenne, nem pusztán a véletlen műve...


Miért nem azt mondják, hogy örülnek, hogy férfinak stb. születtek?

2013. okt. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Andizsuzsi ***** válasza:

Kár, hogy nem nézted meg a reklámot, csak rá kellett volna a linkre kattintanod.


Azt mondja, hogy minden nap örülök annak, hogy férinak születtem... Büszkeségről nem esik szó a reklámban.

2013. okt. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"minden nap örülök annak, hogy férfinak születtem"

-festhet kerítést, büszkén cipelhet bumszlinagy bútort, készíthet mobil-önjáró polcot.. Tényleg ennyire nem lehet venni ebből a humort? Mikor a végén a szép, nyugodt, nőtől kap végre egy korsó sört a harcokban megfáradt teremtéskorona.. Ennyi a vigasza...

2013. okt. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szerintem gusztustalan.ráadásul általánosító.

Mintha minden férfinek ez lenne az álma,hogy alkoholista legyen belőle...

2013. okt. 14. 19:53
 10/13 anonim ***** válasza:
jaj, kérdező... Jó éjszakát!
2013. okt. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!