Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem undorító ez a sörreklám?...

Nem undorító ez a sörreklám? Hogy engednek ilyet leadni a tvben? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Nem sokat nézek tvt,de valamelyik nap láttam.

Sörreklám.Kb erről szólt!

"Minden nap büszke vagyok rá,hogy férfinek születtem,mert így azt tehetem,amit akarok,stb"

Ez csak szerintem undorító?Ez nagyon szexista.Mintha azt sugallná,hogy nőnek lenni szar.Vagy,ha te férfi vagy és nem szereted a sört,akkor már nem is vagy ember....

Nagyon szánalmas!!!


2013. okt. 14. 09:31
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ilyen a biznisz, bele kell nyugodni.Azért, hogy eladják azt a sört nagyjából mindent megtesznek.
2013. okt. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor neked úgy általában az alkoholreklámokkal és az itallal van bajod, nem ezzel a reklámmal.
2013. okt. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Alapvetően nem élek ilyen dolgokkal.Alkohol,cigi.Nem azért,mert álszent lennék,sőt elég toleráns ember vagyok.

Csak az idegesít,hogy olyat használnak fel egy reklámhoz,ami másokat lealacsonyíthat,illetve egy sztereotípiát még jobban felerősítenek.

Én fiú vagyok,és ennek ellenére gondolom így.

Sosem érdeklelt sem a foci,sem az ivás,meg egyéb ilyen "férfias" dolgok.De sajnos ez a divat és ezt követik a legtöbben és ez a reklám bemagyarázza neked,hogy jól teszed,ha ezt teszed vagy így gondolod.

Sokan mondják itt,hogy mértékkel lehet inni.De én azt vettem észre,hogy rengetegen isznak napi szinten,ez a jellemző,mint a vizet.Sajnos az emberek nagyrészének nem való ez a fajta szabadság,hogy maguk döntsék el,hogy hol a határ,mert annyira buták,hogy nem tudják hol van az.

És ha a szomszéd is iszik,akkor ő is fog,nagy baj nem lehet belőle.

Az alkohol a világ 2.legnagyobb drogja,de még azt is bemesélik,hogy erre szükséged van,meg menő,igyad.

Ezzel az erővel a cigit is reklámozhatnák.

De tudom ebből másoknak haszna van,egy felsőbb hatalom irányítja ezt az egész világot és ha te nem vagy elég értelmes,senki nem fogja neked elmagyarázni a dolgokat.

Könnyebb drogok,mint pl a fű,azt persze nem legalizálják,pedig kevésbé károsabb.

Nem azért mondom,mert én azt sem fogyasztanám,ha lehetne sem,mert nem vágyom rá.Ez csak egy példa volt.

Sajnos ez van

2013. okt. 23. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!