Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tehet ilyet a fogorvosom? D: lent

Tehet ilyet a fogorvosom? D: lent

Figyelt kérdés

Szóval ez egy hosszú és érdekes történet. A fogorvosom adott egy időpontot és nekem el kellett volna mennem. Viszont úgy hozta a sors hogy nekünk kémia dogánk volt aznap így nem akartam hiányozni arról az óráról.(11.es vagyok) Apám élettársa hívta őket előző nap de azt mondták már nincsenek bent és csak délelőtt vannak bent...délelőtt nem tudjuk hívni őket mert nem tudom hogy vannak vele mások de a szüleim dolgoznak.

Így esett meg az hogy míg 8:45 kor kellett volna indulnom 09:30kor szabadultam el. A késő lány örül hogy rohanva eléri a villamost így nem késik annyit, ekkor viszont a vezető megszólal hogy egy kocsi az útban parkol... Így a kislány sétál 25percet. Így fáradtan beér 10:05kor és vár a fogorvosra ( gondolván elkésett megérdemli hogy várjon) 20 percet. Az asszisztens kijön és EKKOR azt mondja hogy elkéstem így nem fogadnak ( hozzátenném 12ig "rendelnek" és nem volt bent senki) majd kiszúrja a szemem egy fél hónappal későbbi időponttal és kioktat hogy hívjam őket. A gond viszont nem ez értem én késtem így jártam, hanem mikor igazolást kérek ő bemegy és kihoz nekem egy igazolást 10:00-11:00 Azt is vonakodva.


Kérdem én ilyenkor mi tévő legyek? Apám nem fogja elhinni mi történt( én sem hinném el ha nem történt volna meg) azt osztályfőnök még kevésbé. Mit lehet ilyenkor tenni? Az egyetlen tanács eddig az volt h scanneljem be a lapot és írjam át az időpontot. Viszont még így is bűntudatom van.



2013. okt. 14. 11:23
 1/9 szántóvető ***** válasza:

értesíteni kellett volna a fogorvost,azt hiszem hogy ez a XXI. sz.-ban megoldható.

tehet ilyet a doki.apád azt hiszi hogy lógtál :)

2013. okt. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor hagyjam ennyiben és legyen igazolatlanom? Még sosem volt ilyenem D:
2013. okt. 14. 12:19
 3/9 szántóvető ***** válasza:
szegény.épp itt az ideje már hogy legyen.abba bele sem merek gondolni hogy igazgatóid sem volt még.. kérlek gúnyolj ki hogy ilyet mertem feltételezni.
2013. okt. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem volt még. Sőt még szaktanárim sem, de nyugodj meg 1esem már volt. Hány igazolatlanja lehet egy embernek hogy ne legyen semmi belőle?
2013. okt. 14. 13:42
 5/9 szántóvető ***** válasza:
valahol hármat olvastam de itt egy jogszabály: [link]
2013. okt. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a linket :) csak zavaró ilyenért szenvedni. Én csak bementem egy dogára... ezért nem dicsérni kéne? ez nem a lógás ellentéte? furcsák az emberek... inkább legyek ott éneken és testnevelésen mint kémián micsoda logika. Na nem hisztizek ez egy szar nap
2013. okt. 14. 13:56
 7/9 szántóvető ***** válasza:
megdícsérlek.Lelkes,becsületes tanuló vagy,tele bizonyítási vággyal valamint szorgalommal.
2013. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
te nem szereted az iskolát jól látom?><
2013. okt. 14. 14:28
 9/9 szántóvető ***** válasza:
nem szerettem,de most már ennek semmi jelentősége.
2013. okt. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!