Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megeri kimenni Angliaba...

Gery92 kérdése:

Megeri kimenni Angliaba dolgozni par evre, kb 5evre?

Figyelt kérdés

Elelmiszeripari tehnikus a vegzetsegem es pek szakmam is van,de tapasztalatom nincs mert nem tudtam elhelyezkedni.

Szerintetek talalnek munkat angliaban, valamelyik vegzetsegemmel? Menyi fizetest kapnek, menyit tudnek felretenni belole? 700 fontot felre tudnek tenni havonta, ha baratokkal megyek? Menyi lenne a lakas+rezsi,utazas,kaja?



#anliai munka
2013. okt. 14. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Anglia egy baromi nagy ország, nyilvánvalóan el tudsz helyezkedni VALAHOL, csak nem biztos hogy ott ahova kimész. Gondolj bele, sokkal nagyobb távolságok vannak mint országon belül.


Nem írtad meg, hogy mennyire tudsz angolul. Nyilván ez a deal breaker.


Az utolsó kérdéseidre meg nem nagyon lehet mit mondani :) Sok mindentől függ: az, hogy mennyit keresel, hogy mennyi a lakás, rezsi, utazás és kaja mind attól függ, hogy hol kapsz munkát és hol élész. Ha Londonban dolgozol egy nagy cégnek akkor nyilván többet keresel, viszont sokkal drágábban kapsz meg egy ótvar lakást, északon viszont olcsón megkapsz egy szépet, viszont ott nincs akkora élet és munkát sem biztos hogy kapsz.

2013. nov. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat olyan kozep halado szinten vagyok,de most fejlesztem tovabb hogy meg jobb legyen a nyelvtanulasom. Es en Londonra gondolnek hogy oda mennek, mert jobban talalnek melot. Es a fo allasom mellet 3 orat mashol is dolgoznek mellek allaskent.
2013. nov. 10. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!