Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a blogról?

Figyelt kérdés
[link]

2013. okt. 15. 09:47
 1/10 A kérdező kommentje:
minden kritikának és dicséretnek örülök! érdemes lenne ezt folytatnom?
2013. okt. 15. 09:53
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz történet ugye?

Kicsit morbid ez a fakereszt.

2013. okt. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sotet a betu a fekete hatteren, kifolyik a szemem mire elolvasok par sort. Allitsd at kerlek!
2013. okt. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem igazi történet, és miert morbid az a fakereszt? a kislány csak eltemeti! ja és átállítom világosabbra! de milyen amugy??? jo?
2013. okt. 15. 10:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Morbid az ágy rész meg minden. Meg alapból ilyet kitalálni morbid. Nekem nem tetszik se a történet se a fogalmazás.
2013. okt. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
akkor hagyjam a francba? vagy csak azért nem jó, mert morbid? egyébként gáz, hogy 11 évesen ilyen történetet írok? mert én nagyon szeretem ezt írni... de ha sen kinek nem tetszik hagyom a francba...
2013. okt. 15. 11:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmikepp ne hagyd, meg ha nem is tetszik mindenkinek, akkor sem. Sokat tanulsz, fejlodsz ezzel, meg segit feldolgozni dolgokat. Szoval kitartas! :)
2013. okt. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!!
2013. okt. 15. 11:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok akinek nem tetszik. Ne hagyd abba, ha neked öröm van ebben. Nem mindenkinek tetszhet amit csinálsz, lehet neked az nem tetszene, amit én csinálok.
2013. okt. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 edemmester ***** válasza:
A tartalom jó és igényes, a kinézete kicsit zavaros...... Szerintem alakíthatnál rajta. Amúgy tetszik a munkád, hajrá, sok sikert! Ha kérdésed van vagy ha segítség kel, írj bátran privátban!
2013. okt. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!