Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek létezhet ilyen...

Szerintetek létezhet ilyen összeesküvés?

Figyelt kérdés
- le akarjak csökkenteni a fold lakosságát 500 millióra mert szerintük túl sok a 7 milliárd ... egyre többet hallok erről az összeesküvés eleméletről
2013. okt. 15. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
500 millió az nagyon kevés lenne.
2013. okt. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szántóvető ***** válasza:
létezhet persze.Európa megússza vagy kezdjek idegeskedni?
2013. okt. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 2xSü ***** válasza:
Igen, ezzel én is találkoztam. A fő kérdés ebből nekem az, hogy mégis mi az istenért jó ez bárkinek is? Mindig valami nagyon gazdag elit igénye ez. De hát ők meg abból élnek, hogy a társadalom fogyaszt. Minél nagyobb a társadalom, annál többet lehet elcsípni tőlük. Szóval nem igazán értem az indokot.
2013. okt. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

jah, ne is mondd..

és ezt egy zsidó háttérhatalom szervezi, akik lepaktáltak az idegenekkel, akik már szintén ott vannak pl az USA elnöki tanácsadói között... (gondolom a mostani válságot is ők csinálták)

meg mit szoktak még mondani..

jaigen, permeteznek minket repülőkről..


gondolom a vizet is fertőzik, meg a BKV ellenőrök sem véletlenül tahóznak..:D


az összesből inkább a butítás az igaz, hogy a médián keresztül minden szart lenyomnak a torkunkon... de az ilyen népirtós marhaság... mint azt előttem leírták mi adjuk a pénzt és minket tudnak megvásárolni... ha mi nem vagyunk, akkor az ő gazdagságuk semmit sem ér:D

2013. okt. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1 ) szerintem valami hitleri politikája lehet annak a csoportnak és egy felsőbb rendű fajt akarnak létrehozni a saját szemszögükből nézve

2 ) félnek ha meg többen leszünk nem jut elég élelem és levegő mindenkinek

3 ) egyszerűen meguntak az elcsípést és akar mindegyik elit család magának egy hatalmas területet amit műveltethet néhány géppel és rabszolgával (afféle földes úri rendszerre gondolok)


de ezek csak feltevések...

2013. okt. 15. 14:18
 6/8 anonim ***** válasza:

"létezhet persze.Európa megússza vagy kezdjek idegeskedni?"


Ettől függetlenül is félhetsz. Europid fajok kihalás szélén állnak. Konkrétan a szaporulat aránya olyan siralmas, hogy már nem lehet visszafordítani. Tíz generáció és már nem leszünk sehol. Persze Európa lakossága meg nő, a sok bevándorló miatt.


Kérdező: 500 millió messze túl alacsony szám, hogy valós legyen.

2013. okt. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ezert is a TV a hibás és a lányok ... mert a TV által diktál t ideál kép alapján váltak karrieristákká és fügétlenné ... és kinek a kezében van a TV ... hat a zsidóknál ... hogy ..... miért van az, hogy manapság ritka ki 30 alatt valal gyereket ?
2013. okt. 15. 16:03
 8/8 2xSü ***** válasza:
100%

1) Aham. Értem. Hitleri politikát folytató zsidók…

De önmagbán miért is jár bárkinek bármiféle haszonnal a dolog? Hitler egy dolog, de nem hiszem, hogy azok, akik kellően intelligensek ahhoz, hogy egy világméretű hatalmat megszerezzenek, vagy megtartsanak, vannak annyira idióták, hogy személyes haszon vonzata nélkül bármire is fecséreljék az idejüket?


2) Levegő van elég, lesz is, tisztítható is. Ezzel tuti nincs gond. Kaja is van bőven elég, inkább az eloszlása nem megfelelő, illetve pont az a gond, hogy bizonyos helyeken nagy a pazarlás. De ha nincs, hát el lehet venni a többiektől. Próbáld a helyükbe képzelni magad. Van hatalmas vagyonod, befolyásod. Bármiből korlátlan mennyiségben áll rendelkezésre a számodra, legalábbis több, mint amire valóban szükséged van. Nincsenek erkölcsi aggályaid, hiszen ha valakiről feltételezzük, hogy kiirtaná a fél emberiséget, akkor feltételezzük, hogy nincs. Érdekelne ebben az esetben téged, hogy hány ember éhezik, vagy nyomorog? Van bármi közöd is hozzá?


3) Aham, szóval van valaki, aki a mai világban luxuspalotákban lakik, amire megvan a személyzet. Megvannak a bevételforrásai, megvan mindene. Majd pont arra vágyik, hogy némi földet szerezzen, amit művelni lehet. Minek? Megvehet bármit, bárkit. Minek a rabszolga, ha van pénz kifizetni egy cselédet?


> ezert is a TV a hibás és a lányok ... mert a TV által diktál t ideál kép alapján váltak karrieristákká és fügétlenné ... és kinek a kezében van a TV ... hat a zsidóknál ... hogy ..... miért van az, hogy manapság ritka ki 30 alatt valal gyereket ?


Az hiszem ez erősen leegyszerűsítése a dolgoknak. A középkorban nem élt a legnagyobb uralkodó sem olyan luxusban, mint ma egy átlagember. Ehhez több pénz kell, több munka, még a gépesítés mellett is. Az egész gazdaság, és társadalmi szerkezet átalakult. Az általad felsorolt jelenségek egy része létezik, megvan a maga oka, hogy miért alakult úgy, ahogy alakult. Az összefüggések viszont nekem nagyon falsak.


Van az összeesküvés elméletnél is szörnyűbb eshetőség, az, hogy mindezekért mi mindnyájan felelősek vagyunk. Nem az van, hogy van pár gonosz ember, akik valamilyen őrültség miatt elrontották a szép régi világot, hanem mi rontottuk el, te is, én is egy kicsit, még akkor is ha mások jobban hozzájárultak. Nem a tettesek lebukására kell várni, vagy azért harcolni, hanem nekünk kell változnunk. A társadalom változását nem lehet várni, ha a társadalmat alkotó egyedek, az emberek önmaguk nem változnak meg. Ez persze kellemetlen, hiszen le kell mondani hozzá pár dologról, felül kell vizsgálni önmagunkat. Ha ez megvan, akkor lehet elkezdeni megváltoztatni a társadalmat. A társadalom csak minket magunkat tükröz.

2013. okt. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!