Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért fáj a lelkem?

Miért fáj a lelkem?

Figyelt kérdés

Nem rég óta kezdődött. Időnként rámtör egy szorongó, nagyon fájdalmas érzés belül a lelkemben. Sokszor sírni is elkezdek miatta, annyira rossz, és bármily furcsa, nem találom ennek az okát, akármennyire is akarom. Sokszor ha előjön, mindig azt mondogatom magamban, hogy nem létezik ez az érzés és egy kicsit megnyukszok, van, amikor teljesen elmúlik, de később újra rámtör.Úgy érzem mintha valami elromlott volna bennem és ez nem normális.

A válaszokat, ill. véleményeket előre is köszönöm!


2013. okt. 15. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Tizenévesen ez még teljesen normális.
2013. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kezdődő depresszió. Szeretethiányod van.
2013. okt. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok
2013. okt. 15. 21:51
 4/7 niltwill ***** válasza:
45%

Mikor szokott rád törni? Csak úgy spontán? Vagy csak bizonyos helyzetekben? Történt valami megrázó?


Nálam az van, hogy időnként (ill. főleg emberek közt és hétköznapi helyzetekben) totál passzív vagyok a világra; szomorúnak, feledékenynek, erőtlennek, magatehetetlennek érzem magam ("szorongó, nagyon fájdalmas érzés", mintha nem tartoznék a világba), visszavonulok és bezárkózok, letargiába esek...Nem tudom mitől van ez, de az én esetem mögött traumát gyanítok a háttérben.

2013. okt. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából mondhatni, spontán. Reggelente is szokott. A mostani éjszakám borzalmas volt. Egy órát aludtam.. A többit az ágyon ülve, remegve és gyomorgörccsel, hányingerrel töltöttem.Elég rossz volt és itt nem akart elmúlni az érzés. próbáltam megnyugodni, de nem tudtam. Őszintén szólva nem tudom mi van velem. Valami tudatalatti lehet, vagy akármi.
2013. okt. 16. 16:47
 6/7 niltwill ***** válasza:
52%

Félsz valamitől? Félsz megismerni valamit? Hogy telik el egy napod? Milyen a hangulatod mikor épp nincs meg ez a probléma?


Ér(t) valami stressz?

( [link]

2013. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Stressz folyton ér. Ebbe beletartozik az iskola is. De nem hiszem, hogy ez lenne a stresszelés kiváltója (annyira), bár nem tudom. Amikor megszűnik bennem egy időre, azt érzem, hogy lehet, hogy most végleg elmúlik, de tévedek... Pedig az olyan megkönnyebbült érzés.
2013. okt. 17. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!