Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitcsináljak? Ki Be kapcsol a...

Mitcsináljak? Ki Be kapcsol a telefonom vagyis "villog" a képernyő LG Optimus Net

Figyelt kérdés
Bekapcsoltam nagy nehezen totál levolt merülve , ráraktam töltőre és bekapcsolt de ahogy bekapcsolt Visszaállt automatikusan gyári alapértelmezettre... jó aztán megint kikapcsoltam kíváncsiságból ,hogy bekapcsola -e újra, hát nem kapcsolt csak elkezd az LG (jel) villogni ....Mit csináljak vele ? Eddig semmi baja nem volt ....

2013. okt. 16. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinálta ezt, amikor le töltöttem rá a nettről egy alkalmazást ami vírusos volt. Én ki kapcsoltam, ki vettem az aksit egy pár percre, majd töltöttem rá egy vírusirtót. Azóta nem csinált ilyet.
2013. okt. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lehet , de olyan sok olyan alkalmazást szedtem le , ami Ingyenes ÉS Blacksmart ról volt leszedve..: / és mit tehetek?
2013. okt. 16. 13:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs a telkódon, akkor tölts le a telkóra vírusirtót.
2013. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok belemenni nem töltődik be ateefon (vagy hogymondjam) bekapcsolni bekapcsol de nem jönbea kezdőlap
2013. okt. 16. 13:32
 5/6 A kérdező kommentje:
jha és volt rajta avast vírusírtó.....
2013. okt. 16. 13:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor sajnos szervíz.
2013. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!