Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elméleti kérdés: Szerinted...

Elméleti kérdés: Szerinted melyik csoport lenne pozitívabban megítélve a következő kísérletben? Fű vagy alkohol?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy 2 ugyanolyan szobába betennénk 5 fiút és 5 lányt( 10-10 embert ). a szobák be lennek kamerázva, és egy bizonyos időt el kéne töltenie a szobákban. A szobák berendezése és a kísérletben résztvevő személyek életkora és nemi aránya megegyező lenne a 2 csoportban. a különbség csak annyi lenne, hogy az egyik szobában tartózkodó csoport elegendő mennyiségű és fajtájú alkohol tartalmú italokat kapna ( hogy mindenki jól berúgjon ), a másik szobában viszont alkohol helyett elegendő mennyiségű kender ill..kender származék lenne ( hogy mindenki jól betépjen )

Szerinted a 2 csoport viselkedése közül melyik lenne normálisabbnak mondhatóbb és miért?


2009. nov. 11. 09:20
 1/5 A kérdező kommentje:

házi dogát kell írnom az alkohol és a kender közötti különbségről büntetésből, mert azt mertem mondani az órán, hogy az alkohol károsabb, mint a fű.

Csak segítség kellene, ezért lenne jó, ha mihamarabb választ kapnék. segítsetek léci!

18/f

2009. nov. 11. 09:25
 2/5 anonim ***** válasza:
11%

Gratulálok a tanárnak az ötlethez!!!

Mindkét csoport "nemnormális" lenne,talán a füvesek nem hánynák össze az egész szobát

2009. nov. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

szerintem a füves csoport kevesebb agressziót mutatna, mint az alkeszok és talán tényleg kevesebbet hánynának, valószínűleg halkabbak is lennének a másik csoportnál. az én véleményem szerint a füvesek kapnák a pozitívabb megítélést , ha objektív ember osztályozná a viselkedésüket.

Kíváncsi lennék, ha gyakorlatba is át lenn ültetve a kísérlet, milyen eredményt hozna :)

2009. nov. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a füves csoport lenne pozitívabban megítélve, úgyhogy nem mondtál hülyeséget a tanárnak...
2009. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Piás két verzió:

"Le*zarom, hogy kiengedtek e!"

"Ki akarok menni ba*meg!"


Füves két verzió:

"Kit érdekel, kiengednek e?"

"MONDD, HOGY NEM KELL A SZOBÁBAN MARADNOM!"


Ki tudja:D

2009. nov. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!