Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szabadkai piacon mennyiért...

A szabadkai piacon mennyiért lehet márkás ruhákat venni? Gondolok itt Puma Nike, Adidas melegítőkre, cipőkre. Megéri oda kimenni?

Figyelt kérdés
Szabadkai piac

2013. okt. 17. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szabadka nem a vajdasàgban van ? mièrt nem veszel itthon, mièrt mèsz azèrt ki ?
2013. okt. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék mindenáron kimenni ez csupán egy kérdés volt!!!Sok helyen olvastam róla és gondoltam rákérdezek!!!
2013. okt. 18. 06:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Szabadkán nem igazán van márkás ruha, maximum jó utánzat (napi szinten hordom őket és senki meg nem mondaná, hogy nem eredeti Nike/Adidas stb.).
2013. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen úgy gondoltam a márkás ruhákat! :) Csak az idézőjel lemaradt! :) És milyen árban vannak?
2013. okt. 29. 07:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Én még 3000-4000Ft-nál többet nem költöttem egy dologra (azt hiszem egy farmer volt). Cipőt még nem vettem, inkább maradok a márkás társainál, mivel az jóval nagyobb terhelésnek van kitéve (főleg télen), mint mondjuk egy nadrág, szóval szerintem abból jobb az igazi. :)


Annyi tanácsot fogadj meg, hogy sose próbálj fel semmit, amíg nem kérdezted meg az árát. Jártunk úgy, hogy elfelejtettük megkérdezni, kiválasztottunk 2 farmert és azt mondta az eladó hogy huszonakárhányezer forint, ha meg megkérdeztük volna, akkor mond 3-4et darabjára. :D

Meg persze jól jön ha tudsz alkudni, az árusok 80%-a engedni fog az árból.

2013. okt. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2013. okt. 30. 07:14
 7/7 anonim ***** válasza:
megéri kimenni. utánzatok, de nem a kinai szar változat hanem minőségi török...
2014. febr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!