Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha névváltoztatáskor egy...

Ha névváltoztatáskor egy rendes magyar keresztnevet választok akkor elszokták néha utasitani vagy mindig engedik?

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt ilyen ügyem, de ha olyan nevet választasz ami már szerepel az anyakönyvi bejegyzésre alkalmas keresztnevek között akkor természetesen nem lesz gond.

Egyéb esetben külön elbírálásbán részesülhetsz. Utóbbi nem ajánlom mert hosszabb ügy lehet belőle, nem hinném, hogy megéri szenvedni ezzel.

2013. okt. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem biztos, hogy nem utasítanak el, nem látom az okát miért tennék. Én a közelmúltban változtattam, minden simán ment:-)
2013. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

csakúgy nem utasítják el, az tuti:)

ha normális nevet választasz, és ráadásul nemednek megfelelő, akkor nemhiszem, hogy elutasítanák:) nincs értelme akkor

2013. nov. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!