Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek. Fotos? Iylen...

Hogyan lehetek. Fotos? Iylen hírlapoknál. Stb? az ügye nem baj ha nem vagyok elég jó tanuló? Mert buktam 2-szer?

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 06:02
 1/3 szántóvető ***** válasza:
idegennyelvet tudjál középfokon aztán bejárhatod a világot és fotózhatsz kedvedre: [link]
2013. okt. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert ez nyilván így megy. A fotográfia egy szakma, évekig kell tanulni, tehetség, kitartás, rátermettség és drága felszerelés kell hozzá. Magazinokhoz bekerülni pedig kb. esélyed sincs.
2013. okt. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem az első hasonló kérdésed, de tudás nélkül csak hólapátolás jöhetne szóba, de nincs hó.


Világ életemben sajtó környékén tevékenykedtem. Az iskola eredmények, bizonyítványok mennyisége és minősége másodlagos. Nem azt mondom, hogy nem számít, de nem elsősorban az. Viszont tudni kell.

Csak kész embereket foglalkoztatnak. A kezdőnek nagyon nehéz dolga van. És gondolj bele abba, hogy színjeles tanulót, fantasztikusan jó képi látással, tökéletes technikai ismeretekkel (nem a gépek kezelését értsd ezen, hanem fotózási technikákat) sem könnyen vesznek fel. Nagyobb esélye van annak, aki „körön belüli”. S nem is protezsáltról van szó, hanem arról, hogy a sajtófotós nem szigetember. A sajtó egész világát ismernie kell. Amikor pl. a lapindító értekezletnél kérnek tőled tíz képet XY művésznőről, címlapra, akkor neked már mindent tudnod kell. S ez csak egy apróság.

Ezt meg lehet és kell tanulni. De ha nem az iskola rossz, s azért buksz, hanem neked nem megy a tanulás, akkor ez nem neked való.

2013. okt. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!