Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem sűrűn iszom alkoholt (6...

Nem sűrűn iszom alkoholt (6 alkalom/év), de akkor sokat. Tavaly volt az első berúgásom, és egész évben vagy 5-szer ismétlődött meg, többször nem is ittam. Mit gondoltok ha okos, jó tanuló szeretnék maradni, ne igyak többet és részegedjek le? 18f

Figyelt kérdés
Nem vagyok a legokosabb gyerek éppen ezért nem akarok butulni. Ez évben sem nagyon ittam meg már csak kisebb mennyiségeket, szülinap egyebek. Nem részegedtem le, és ez a mennyiség olyan 1-1,5l sörnek felelt meg. Nem akarok többet inni, de ugyanakkor egy buli meg megköveteli ezt, még akkoris ha keveset, de az is káros.
2012. máj. 20. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. máj. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy évente néhány alkalommal iszol némi alkoholt, semmi bajod nem lesz. Azt mondjuk nem értem, hogy "a buli megköveteli". Józanul is lehet bulizni.
2012. máj. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18 évesen lassan eljuthatnál már a "kulturált ivás" szintjére. Ha egy évben párszor iszol, az nem sokat árt. Persze ha nem harcolod le magad olyan szintre, hogy 3 napig hányjál utána.
2012. máj. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A mi sulinkban azok isznak a legtöbbet akik folyton matek meg mindenféle versenyeket nyernek... És mellette hetente részegre isszák magukat.. Mi se értjük.:D
2012. máj. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mia_may ***** válasza:
ha tavaly volt az első berúgásod akkor gondolom,hogy nem régóta iszogatsz ,így nem értem azt a részét a kérdésednek ,hogy "6 alkalom/év" . Olyan pedig ,hogy a buli vagy esetleg a haverok mdgkövetelik olyan nincsen a te életed senki nem várhatja el h igyál! :)
2012. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!