Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősötök aki...

Van olyan ismerősötök aki leszokott a füvezésről?

Figyelt kérdés
Ha van, akkor hogy sikerült neki? Milyen módszeretek alkalmazott és miért döntött úgy,hogy leteszi?

2013. okt. 19. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm. Ő teljes mértékben drogfüggő lett, aki már arra is vetemedett, hogy lopja a pénzt a drogra. Bevonult egy elvonó központba, mert látta azt, hogy a családja, ismerősei elfordulnak tőle. Nehezen ment neki a leszokás, de végül sikerült.
2013. okt. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ez az ismerősöd csak füvezett vagy más drogokat is kipróbált? Mert ahogy olvasom ez már erős függés volt, és nem hiszem,hogy csak füvezett volna.
2013. okt. 19. 12:14
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem van egy barátom, aki bad tripet kapott LSA magtól. Azóta semmilyen tudatmódosítót nem fogyaszt. Amúgy ha valaki tényleg le akarja tenni a füvet, az le is fogja.
2013. okt. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én igen, a dohányzással együtt pár hónapja.

Én azért szoktam le mert drága, és tiszta & gyors akartam lenni, meg mert minden pénzem erre és a cigire ment el.

Tesóm is leszokott, de ő csak a fűről, ő pl azért mert rossz hatással volt rá, nem tudott viselkedni emiatt és nagy balhéba keveredett.

Szoktunk álmodni ezzel vagy cigivel, nemtom miért de attólmég ébren nekem már sose hiányzik, simán eltudom viselni pl ha tesóm bagózik mellettem, de a komment sose marad el: büdös bagós :D

Nekem amúgy mindig jó élményeim voltak a fűtől, nem hülyitett be de már nem hiányzik mert megszoktam hogy nincs, túl drága lenne, de ha nyernék a lottón csinálnék füves sütit, az tuti. :)

2013. okt. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fű nem okoz fizikai függösèget csak nagyon kevès embernèl könyebb leteni mint a cigit!
2013. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Drága, van lebukásveszély, és mindig is imádtam a sportokat, de ahogy jött a füvezés, úgy abbamaradt a sport, na hát ezt jól esett visszafordítani.. + kisebb volt az állóképességem,meg ilyenek..mármint sportra nézve.

És segít a leszokásban, ha olyan társaságban vagy, akik nem füvesek/drogosok. Amúgy meg káros is..jó mondjuk nagyon kis mértékben.. de 1 joint az kb 5ciginek felel meg

2013. nov. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nem, ugyanis egyik ismerősöm sincs rászokva. Kb. 10-12 barátom füvezik valami brutális módon. Kb 1-1,5 hónapig napi szinten tolják, aztán vagy 4 hónapig nem, és teljesen jól vannak. A fű nem okoz csak úgy addikciót.
2014. jan. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vadkorte81 ***** válasza:
A marihuána függőséget kiváltó potenciálja kisebb mint a legtöbb illegális szeré, de kisebb dohányénál és az alkoholénál is.Rendszeres erős használók egy részénél ugyanakkor valóban kialakulhat „függőségnek” diagnosztizálható állapot (nem akkora hogy az bármiféle bűncselekmény elkövetéséhez vezetne, a marihuána birtoklásán kívül).
2014. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!