Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már olyan ismerősötök,...

Volt már olyan ismerősötök, aki öngyilkos akart lenni és depressziós stílusa volt (nem, nem emo), vagdosta az ereit, de mégsem úgy fogtátok fel őt, mint "beteget"?

Figyelt kérdés
olyan, akihez nem mertetek segítőkézzel fordulni, mert úgy viselkedett veletek mint egy pökhendi barom?
2012. dec. 9. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed ezt?Nekem voltak depressziós ismerőseim,de nem viselkedtek úgy,mint egy pökhendi barom.Segítségrevan szükséged?
2012. dec. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

miért ne lehetne mindegy?

csak szerettem volna, ha mesélnek mások a saját helyzetükről, ha volt ilyen.

...

2012. dec. 9. 11:39
 3/6 A kérdező kommentje:
de neked nem volt, úgy hogy nem téma.
2012. dec. 9. 11:40
 4/6 anonim ***** válasza:
huh, hát nekem nincs ilyen ismerős, ez mondjuk konkrétan én vagyok amit leírtál. elsőnek azt hittem, egyik osztálytársam vagy. bár lehet az is. minden igaz velem amit leírtál, csak én nem akarom hogy "betegnek" tituláljanak, nem akarom a feltűnősködést és a túlzott segítséget, hogy "jaj, most neki szeretetre lenne szüksége".. az már akkor ilyen pózerkedés. a többi mind igaz sajnos..
2012. dec. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

emiatt ne aggódj, végeztem a középsulival:)

bár már nem foglalkozok a témával, csak egy időre elbizonytalanodtam, mert nagyon tartottam ahhoz a személyhez, mégis elszakadtam tőle, néha rám jön a lelkiismeretfurdalosdi.

viszont, miért akarnál te is öngyilkos lenni?

nem túl részletes a leírásom, és azzal sztem legtöbben úgy vannak, hogy nem akarnak feltűnősködni a bajaikkal, és nem könyörögnek segítségért.

2012. dec. 16. 23:37
 6/6 anonim ***** válasza:

nem is arra írtam, hanem úgy hogy érezhető legyen, hogy ez olyan mintha egy osztálytársam észrevétele lenne rólam.

és hogy miért akarok..hmm.. hát ez igazából több összetett dolog. de nem pont azért, mert nem kapok meg mindent, vagy mert sokat csalódtam már. vagy mert nem én nézek ki a legjobban a világon. természetesen ez is benne van, de nekem a család sokat jelent, és nem valami jól állnak, ezért nem akarom nézni a szenvedéseiket. iszonyatosan fáj, ha ők nem boldogak. valamint az, hogy meleg vagyok, és nem tudom magam elfogadni.

http://www.youtube.com/watch?v=q5g4mvCJqHs teljesen úgy érzek, mint Ő. pontosabban már nem is Ő..

semminek nem tudok már örülni, mintha megszállt volna valami. nem bírom már tovább.

2012. dec. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!