Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pasik! Titeket zavar, ha egy...

Pasik! Titeket zavar, ha egy lány cigizik?

Figyelt kérdés

2013. okt. 20. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Engem zavar az, aki cigizik. Párkapcsolatban kizáró ok. A nem tolerálható fajta.
2013. okt. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%

Engem is maga a dohanyzas zavar..

eleve ha en szivom, akkor napokig kisebesedik, aftasodik a szam, emellett a fustot sem tudom mar elviselni

a dohanyos szajszag szinten budos


ha egy lany cigizik, akkor nem szokott eszembe jutni a parkapcsolat, mert a szaga miatt nehezen viselem el, mar ha hozzam beszel, nemhogy meg csokolni is...

pedig egy csomo jo no cigizik... annyira kar ertuk, hulyeseg az egesz..

2013. okt. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Bár én nő vagyok, tehát nem engem kérdezel, de múltkor egy nagyobb társaságban épp erről beszélgettünk és a férfiak és nők között nagyjából egyforma volt a vélemény.

Aki nem dohányzik, azt legtöbbször zavarja a füst és szinte 99%-ban kizárt náluk a párkapcsolat egy dohányossal. Nagyon ritka az a nemdohányzó, akit nem zavarja a párja füstölése.


A dohányosok persze elfogadják, ha a párjuk cigizik, de ugyebár náluk nincs az a "fúúúj, én nem dohányzóval neeeeeeem". :-)

Bár a férfi bagósok között volt olyan vélemény, hogy elfogadják, ha a párjuk dohányzik, de a nő inkább ne cigizzen, mert árt majd a születendő babának, és akkor sem egészséges, hogy ha a terhesség alatt leteszi a cigit. Tehát aki komolyabban tervezett egy lánnyal és a családalapítás megfordult a fejében vele kapcsolatban, akkor jobban értékelte, ha a nő nem füstölt mint egy gyárkémény, csak maximum néha egy-egy szálat elszív.

2013. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Amugy itt tegyuk hozza, hogy egeszseges utod erdekeben a ferfinak sem kene dohanyozni, mert a spermium minoseget is rontja... de ezt mar nehezebb belatni, mert akkor a ferfinak is le kene szokni,mha gyereket tervez....
2013. okt. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Szia! Rövid, tömör válaszom lesz :)


Igen zavar. Én nem dohányzom, de ha már így felhozták akkor el kell mondjam, hogy egy cigis lány nálam majdhogynem ki van zárva párkapcsolat tekintetében.

2013. okt. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
4: Természetesen, de a legtöbb ezért max. annyit hajlandó tenni, hogy nem füstöli tele a lakást, csak kimegy az erkélyre. De a nőtől (mivel a gyerek benne van) már elvárják, hogy éljen egészségesen.
2013. okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

5ös vagyok


A nők számára sokkal károsabb a dohányzás mivel egy meglévő számú petesejtjük van(amit folyamatosan szennyez a dohányzással és ez megmarad). Viszont a férfinak úgymond folyamatosan cserélődnek/termelődnek a hímivarsejtek éppen ezért a dohányzás elhagyása után a hímivarsejtek újra egészségesek lesznek. Remélem érthetően sikerült leírnom :)


ui.: Ettől függetlenül egy férfinak se kéne dohányoznia.

2013. okt. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én nem dohányzom, de engem nem zavar, feltéve ha nem láncdohányos és képes kultúráltan állni a dologhoz (azaz nem füstöli teli a lakást, nem pofékel az arcomba, stb.).


25/F

2013. okt. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

én nem dohányzom,a füst sem zavar (2 dohányzó szülő gyermekeként) érdekes volna.De nem igazán akarnék dohányzó barátnőt,alkalmanként elmegy.

Jómagam is dohányoztam,mint majdnem minden kamasz de megvilágosodtam,barátnőm álltal:"lehet,hogy menő,de nem vonzó".ezután leszoktam.

2013. nov. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy összejöjjek olyan csajjal aki cigizik.
2014. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!