Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám növelni az...

Hogyan tudnám növelni az önbizalmamat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Amikor egy csinos lánnyal beszélek nagyon zavarban vagyok és ez idegesít, mert olyankor össze vissza beszélek.. Van, hogy csak mosolyogva rám néz és csak köszön, de olyankor is alig tudok vissza köszönni mert annyira zavarba jövök.. :\ Amikor belenézek a szemébe olyan hevesen kezd el verni a szívem, mint ha megittam volna vagy 5 liter kávét..:D Tudom, hogy nem kell félni, nem harap.. De valamiért még is mindig nagyon zavarba jövök... (Bocsi a helyesírási hibákért.. Nem vagyok jeles tanuló..:D)

2013. aug. 19. 13:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, de egyiknél sem találtam meg a megfelelő választ..
2013. aug. 19. 13:03
 2/7 anonim válasza:

egy idő után belefogsz jönni, csak gyakorlás nyugi :)

+próbálj meg nem arra figyelni hogy zavarban vagy, hanem gondolj másra

2013. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
próbálj laza lenni :) és vicces . az leveszi a csajokat a lábáról :)
2013. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Csá 15/F.. A lányok nagyon cukinak tartják ha egy fiú zavrba jön.. mert az olyan 'aranyos' (biztosan:D) azért mosolyog rád...
2013. aug. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
cuki,aranyos=barátzóna, csak szólok
2013. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
4. voltam.. :) 5. nek írok.. barát.. persze:D... de akkr is ezek dicsérőszavak. tehát ha "bejön a fiú akkor ezek a megfelelő szavak :D
2013. aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lány vagyok

a cuki,aranyos,édi az nem jelenti feltétlanül azt h barátzóna ha először találkozol vele és azt mondja aranyos vagy akkor szívesen beszélget veled és később még simán megkedvelhet jobban mint egy barátot :)

2013. aug. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!