Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a FIELDMANN...

Mi a véleményetek a FIELDMANN ( fzp 3001b) benzinmotoros láncfűrészről?

Figyelt kérdés
Az érdekelne engem, hogy megbízható-e valamint nem olyan silány, mint a STRAUS. Van hozzá alkatrész, szervízhálózat, és hogy milyen gyártmány, mert mintha szlovák lenne.

2013. okt. 20. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Én Huskvárna gépet használok 25-éve, ehhez vettem néhány éve egy nagyobbat hogy a rönk méretűt is fel tudjam vágni.

Mai napig működik mindegyik, hibátlanul!

Szerinted?

Ha barkács szinten akarod használni megfelelő!

2013. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam, hogy a tüzifám ezzel vágnám fel. Nem akkarok rá sokat költeni, mert nincs miből, maximum 35e Ft-t
2013. okt. 22. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon száraz a faanyag amit vágni akarsz, hamar elveszti az élét a lánc. A gép is jobban erőlködik mint a frissen kivágott faanyagnál. Csak lassan, hagyd kicsit hűlni a gépet, szakaszokban csináld és akkor talán bírja.
2013. okt. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fuxtec válasza:
60%

Szerintem inkább ezt nézd meg:


www.fuxtec.hu

2013. okt. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben meg egyezik a Straus -géppel ami "óriási" tapasztalatod szerint -silány....Fuxtec ugyan az csak még drága is.Stihl-Husqvarna-Dolmar-Solo ezek a valódi márkák ,ne legyél már olcsójános...
2020. aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!