Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van valakinek tapasztalata...

Ksz0214 kérdése:

Van valakinek tapasztalata Gama Garden benzinmotoros láncfűrészről?

Figyelt kérdés
Fehérgyarmaton gyártják, magyar-kínai cég, még új a piacon.

2013. aug. 19. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nincsen hálistennek.
2013. aug. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kinaiak már velünk is kooperálnak?
2013. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, 40 ezerért a következőket tudná:

Motor típus 2-ütemű OHV, egy-hengeres, léghűtéses

Lökettérfogat 49,6 cm3

Maximális teljesítmény 2,0 kW, 8500 f/perc

1 év garanciával.

2013. aug. 21. 11:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor már alig kell hozzátenned pénzt és kapsz láncfűrészt is.A 8500 motorfordulat alapján jó gagyi lehet,meg gyenge.
2013. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy elég sok helyen kérdezgettem már, hogy melyik fűrész a jó. Itt a boltban azt mondták, hogy a husqvarna és a mccullogh sem jó már mióta a kínaiak átvették. A neten azt írták MTD-t és Partnert sem érdemes venni. Pedig a Partner most akciós az obi-ban. A Makitára azt mondta az ismerősünk, hogy neki kisebb van,l de nincs tőle elájulva. Mi úgy kb. 50 -60 ezer forinban gondolkozunk. Akkor most melyik hát a jó?
2013. aug. 22. 10:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Én azért kételkedek hogy egy százvalahány éves svéd motorgyárat csakúgy átvesznek a kínaiak.Husqvarna,Stihl,Makita nyugodtan.
2013. aug. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Közel egy éve, hogy megvettük a GamaGarden láncfűúrészt, és nagyon elégedettek vagyunk vele! Mindenkinek csak ajánlani tudom!!
2015. márc. 27. 21:21
 8/9 anonim válasza:

Nekem is van egy , fehérgyarmati vagyok, de ettől függetlenül ebben az árban messze veri az einhell és társait! Oregon lánc és láncvezető az akác oszlopot vitte mint a vajas kenyeret...

Fent van a gamagarden honlapján a műszaki leírása, magnézium ötvözetű motor stb...

Egy dologra ügyelni kell ez nem ipari felhasználásra kitalált gép.

2016. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Annak a nagy tudásúnak írom aki kevesli a 8500 rpm fordulatot,hogy a Stihl vagy a Husqvarna 9000rpm-et ad meg.Mivel ez nem a végfordulat hanem EZEN A FORDULATON ADJA LE A MEGADOTT VÉG TELJESÍTMÉNYT ez a 8500 egy kimondottan faxa adat ha igaz.Tehát elforoghat akár 12000 rpm et is mint ahogy a nagy márkák simán elforognak de a vágás mivel a fa visszafogja kisebb fordulaton történik és ezért fontos,hogy a max teljesítményt már kisebb fordulaton is leadja.... 8000-9000 a megszokott és teljesen normális adat....tudatlan
2020. jan. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!