Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek neki karácsonyra?

Mit vegyek neki karácsonyra?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Én egy 17 éves lány vagyok, a barátom 21 éves. Távkapcsolatban élünk és decemberben fog jönni hozzám. Mivel ez karácsony után lesz, kéne vennem neki valami ajándékot, de fogalmam sincs, mit vegyek, mivel nem vagyok túl kreatív. Imádja a mangákat és a rockot, egy nagyon elegáns, intelligens, jól szituált srác. Nagyon fontos az is, hogy még nem voltunk együtt, szóval a perverz ajándék ötleteket hanyagoljátok, légyszi!! Előre is köszönöm!!

2013. okt. 20. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, vegyél neki manga képregényt vagy valami kis rockos pólót vagy valami rockos kis tárgyat pl egy kis gitár vagy egy farmer gitáros mintával.
2013. okt. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kösziii szépen!! én is vmi gitáros nyakláncon vagy vmi ilyesmin gondolkodok!! ^_^
2013. okt. 21. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!