Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kik lehetnek a világ urai?

Kik lehetnek a világ urai?

Figyelt kérdés
Szóval éppenség azon gondolkoztam mert nem bírok aludni hogy kik irányitsák a földön lévö tevévenységeket? Olvastam sok dolgot a neten és állitólag van pár elit ember akik ahogy fügyülnek az történik a világban. Például Az embereket ritkitani akkarják azaz vagyunk 7 Milliárdan és titokban de irtanának minket kifele. Hogyan lehetne őket megállitani?

#háború #királyság #világ urai
2013. okt. 20. 22:48
 1/8 anonim válasza:

Hát nem tudtad???

A Földön nincs ilyen, a mi trilliárdos, dúsgazdag embereinknek eszük ágában sincsen nemzetközi, politikai, gazdasági hatalmukat felhasználni, ők max egy kis adócsalásban vannak benne, tudod h van ez!

Szal ha igazi értelmiséginek akarsz tűnni, aki képbe van a dolgokkal, akkor azonnal elfelejted ezt a butaságot és bólogatsz, ha azt mondják, h nincs ilyen!

2013. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De persze tudtam mindig is gondoltam! :) 20 éves vagyok és kiegészitem a tudásom egy kicsit! Csak kiváncsi vagyok kik uralják az egészet!
2013. okt. 20. 22:58
 3/8 Grielean ***** válasza:

OFF

Én nem foglalnék most állást ebben a kérdésben, de ha megengedsz egy észrevételt, miért kell már eleve abból a feltételezésből kiindulni, hogy van valami ilyen titkos társaság? Mi van akkor, ha nincs semmi ilyesmi?

2013. okt. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért feltételeztem Mert A Naruto Shippudenben is ott volt az akatsuki! Szóval lehet van egy ember a földön akinek van Shariganja! :)
2013. okt. 20. 23:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés miért van ebben a kategóriában?
2013. okt. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De viccet félretéve akkor a gazdagok irányitanak! ? :)
2013. okt. 21. 00:31
 7/8 anonim ***** válasza:
ugyan nem a narutóból xD kiindulva, de szerintem is van ilyen. ha nem is 'titkos társaság', de van egy elit, és tényleg ritkítani akarják az embereket, mégpedig járványokkal, a kajákba 'mérgeket' tesznek, a védőoltásokban is van valami (pl madárinfluenza, sertésinfluenza elleni oltások?? ilyen betegségek nincsenek is!). szóval ez van. megállítani nem igazán lehet őket mert rohadt gazdagok.
2013. okt. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na pont erre akkartam kilyukadni amit az utolsó írt! Hát Tudom a naruto Shippudent csak hummorként írtam! De biztos van egy gazdag csapat akik a terveiket akkarják valósitani! :)

Az írtásal egyet értek! :)

2013. okt. 21. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!