Google+?

Figyelt kérdés
Miert nem engedi,hogy megvaltoztassam a szuletesi datumomat?

2013. okt. 21. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert az ember nem szokott csak úgy többször megszületni, és gondolom a google számít arra, hogy nem vagy hülye és írod el az alapadataidat, vagy adsz meg hamisakat.
2013. okt. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És most lehet azzal jönni, hogy nem biztonságos valós adatokkal regisztrálni, de az igazság az, hogy ez már nem nyomós érv. Hiszen ha valamit meg akarnak rólad tudni, meg FOGJÁK tudni. Ha regiztél google+-ra (vagy akárhova máshova), ha nem.
2013. okt. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A testvérem csinálta nekem...de ez hosszu,hogy miert o.

És csak beirt valami adatot,ezert szeretnem megvaltoztatni.

de ha nem lehet,akkor nem :D

2013. okt. 21. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyet nem nagyon szoktam látni módosíthatót... Egyszerűbb, ha csinálsz egy másikat, ha komoly célra kell. A jelenlegit meg megtartod ilyen "mindenféle e-mail"-nek. Tudod, amivel ide-oda regisztrálsz, legalább a sok hírlevél meg egyéb f**zságok oda mennek, nem a normális e-mail-edre.
2013. okt. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez a komolyabb :)

de vegul is nem akkora problema,csak nem ertem miert nem lehet megvaltzoztatni...

2013. okt. 22. 20:29
 6/6 anonim válasza:
Azért nem lehet, mert ez még, mikor létrejött egyfajta szűrőként funkcionált. 12 alatt nem lehetett regelni, és egy 12 évesnek (feltételezésük szerint) nincs annyi esze, hogy hamis adatokat adjon meg...
2013. nov. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!