Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igazgatásszervező diplomával...

Igazgatásszervező diplomával ki hol helyezkedett el? Csak értelmes válaszokat várok!

Figyelt kérdés
Van-e értelme a mesterszaknak? Mire lehet szakosodni?
2013. okt. 21. 20:04
 1/3 anonim válasza:
Magyar Államkincstár, NAV, Közös Önkormányzati Hivatalok, Földhivatal (volt csoporttársaim itt dolgoznak)
2013. dec. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én önkormányzatnál dolgoztam, képviselő-testületi előterjesztéseket írtam.

Mindenféle okokból, amit itt most nem fejtenék ki, eljöttem, most közszolgálati (közgazdász) szakon tanulok, mert úgy éreztem, ez még jól jöhet az igazgatásszervező mellé, és bár önköltséges, az iskola biztosított költségkedvezményt annak, aki maga pontszámmal került be.


Na mindegy, elkanyarodtam. Ha saját döntés alapján nem jöttem volna el, még mindig az önkormányzatnál dolgoznék. Van olyan egykori csoporttársam, aki a Kereskedelmi és Iparkamaránál dolgozik. Plusz vedd még ehhez, amit az első válaszadó írt.

2013. dec. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én egy Járási Földhivatalnál dolgozom Igazgatásszervező diplomával.
2014. jan. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!