Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a Véleményetek a továbbiakról?

Mi a Véleményetek a továbbiakról?

Figyelt kérdés

1.Kérdés! "A" Teremtés,vagy "B" Evolúció? 2.Kérdés! "A" esetében-Idegen civilizáció,melyet a tudomány is egyre bizonygat,vagy Isten,illetve esetleg mindkét álláspontba beletartozhat? 3. Kérdés! "B" esetében... Hagyományos információk,melyeket iskolákban tanítanak? Avagy,van más lehetőség is,esetleg az evolúcióra,ami nem biztos,de nem zárható ki?

4. Kérdés! Vagy esetleg az "A" és "B"- valamilyen módon összetett lehet?



2013. okt. 22. 00:31
1 2
 11/18 szántóvető ***** válasza:
ez OFF lesz de asszem érdekelni fog: [link]
2013. okt. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ezt is köszöntem,még valaki ? :)
2013. okt. 24. 21:43
 13/18 A kérdező kommentje:
Megy mindenkinek a zöld kéz,amint írtatok!
2013. okt. 24. 21:43
 14/18 A kérdező kommentje:
Még valaki? vélemény?
2013. okt. 30. 00:10
 15/18 anonim ***** válasza:
Személy szerint nem hiszek a teremtésben. Szerintem a hit egy szó a tudatlanságra. Nem túl racionális, hogy egy emberszerű mindenható teremtette meg a világot. Ilyenkor szokták mondani, hogy az Úr-ban és a teremtés folyamatában hinni kell, de kérdem én, hogy hogya
2013. nov. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hogyan lehet hinni egy olyannak akit még sohasem láttuk, mert mindig bujdosik? Egyértelműen az Evoluciós folyamatnak köszönhetjük, hogy ma itt tartunk, legyen ez jó vagy rosz. És nem vagyok olyan naiv, hogy több millió galaxison és több milliárd bolygón csak nálunk alakult ki élet.

Ez előző választ is én írtam csak véletlenül külön küldtem el :D Egybe tartozik :)

2013. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ígéret szép szó, Mondtam,mindenkit Pontozok!csak ne legyen egymás között vita...Ez csak egy alap kíváncsiság,ki hogyan vélekedik,és a mennyiség is számít...Majd Szavazunk! :D
2013. nov. 8. 02:42
 18/18 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket,mondjatok még véleményt!
2013. dec. 1. 00:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!