Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Békéscsaba rock üzlet?

Békéscsaba rock üzlet?

Figyelt kérdés
Pontosan hol is van a sétálón a rock bolt? mert valami borozó után mondták, amit meg is találtam, de a boltot sehol. Csak ilyen órás volt ott, musicland, meg ilyenek, esetleg le kell fordulni valamerre?
2013. okt. 22. 13:48
 1/2 anonim válasza:
a borozó után a karát fashion mellett. a postának az útja és a sétáló utca ahol keresztezik egymás, kb ott :)
2013. okt. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nayal ***** válasza:
Te nem tudom miről beszélsz előző, egyenesen kell menni a jobb oldalon, azt szétnézni, hogy melyik kirakatban vannak rock cuccok nem nagy was ist das. Én speciel nem vagyok csabai de nekem is így magyarázták el, és összezavartak. Sarocknál szintén. Ott is egyenesen kell menni a jobb oldalon azt cső :)
2013. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!