Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol van Székesfehérváron...

Hol van Székesfehérváron rocker ruházati üzlet? (főleg kiegészítők, polók, együttes polók érdekelnek) Meg amibe így az alternatív rock (Kispál, Kiscsillag,30Y is beletartozik, poló, ilyesmik)

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 17:18
 1/8 anonim válasza:

huhh. enm jut eszembe a bolt neve... de a budai úton van egy ha jól tudom. egyika viniczai cukrászda oldalában...onnan elindulsz az interspar fele. és a viniczai cukrászda utáni első buszmegállónál...bár ez lehet megszűnt..nemtudom

a másik.szintén a budai úton van...( bár lehet ez ugyanaz mint amit leírtam cska elköltöztek):D...szóval eza másik oldalon a távirda utca srakán..azthiszem aza távirda...:D remélem.szóval a sarkon valahol:D

2010. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A Ciánkálira (Távirda utca) és a Kriptára (Budai út) gondolsz?:) Te voltál már valamelyikben, szted melyik a jobb, nagyobb választék? (vagy pusztán csak jól informált vagy?:))
2010. júl. 4. 21:01
 3/8 anonim válasza:

hát igazából:) jól informált vagyok:D nem iylen stílusú csaj vagyok:D na akkor valami jól rémlett azért:D

bocsi ennyit tudtam segíteni:):D

2010. júl. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
www.rockpince.hu
2010. júl. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítséged!:)


A rockpince nem győrben van csak?

2010. júl. 5. 15:33
 6/8 anonim ***** válasza:
De igen, az üzlet Győrben van, de lehet neten is rendelni. Fenn van minden választék az oldalon.
2010. júl. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ciánkáliba nagyon sok és jó cucc van, de förtelmes és kiállhatatlan az eladó.
2010. júl. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jó kilátások.:S:)

Bááár...nem az eladó miatt akarok odamenni.:D

2010. júl. 9. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!