Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon érdekel a folytatás,...

Gamma88 kérdése:

Nagyon érdekel a folytatás, le írja a folytatást nekem valaki?

Figyelt kérdés

OLVASD EL! Szuper Sztori!!!

Fiú: Miért nem akarsz velem járni? Más tetszik a suliból?

Lány (Én): Dehogy is! Egyszerűen nem akarok kapcsolatot!

Nem akartam megbántani, így hazudtam… Már a suli első napján észrevettem Tomit. Végzős volt, és nem sok esélyt láttam arra, hogy 1 év alatt észre fog venni. Tomi egy nagyon helyes fiú, körüldongják a lányok. Én pedig egy kis szürke egér vagyok, még barátom sem volt. Bár lehetett volna, mert azért betalált olykor egy két srác, de azért én is válogatós vagyok egy kicsit. Egy szokásos napnak indult, bementem a suliba. Csajokkal benyomtunk egy fél liter kólát az udvaron a pingpong asztalon ülve és megbeszéltük az aznapi híreket. Éppen a világfájdalmamat osztottam meg a csajokkal, miszerint egy nulla vagyok…, amikor az ajtón kilépett Ő. Ohh azt hittem bepisilek örömömben, mert már egy hete nem láttam, nyomozásom szerint bedurrant a torka és otthon feküdt lázasan. De nagyon szívesen főztem volna neki egy két teát… Na de a lényeg, hogy ahogy meglátott, elmosolyodott és egyenesen elindult felénk. A csajok (és én is) egyből hajat igazítottunk, pedig tudjuk, hogy tök feltűnő, de hát a reflexeket nem lehet befolyásolni.

Tomi: Sziasztok lányok!

Mi (rák vörösen, kb egyszerre): Szia Tomi!

Tomi: Azért jöttem ide, mert csinálok egy óriási házibulit szombaton, és inkább csak fiúk tudnak eljönni, el kéne egy két jó csaj is, hogy felpezsdüljön az este… Eljöttök? Itt a címem! –átnyújtott egy lapot.

Én: Hát persze ott leszünk!

Tomi: Rendben várlak Titeket! Este 7-től lehet érkezni! Sziasztok!

Úúúúúristen, majdnem lefordultam az asztalról! A lányok olvadoztak én pedig sápadoztam, mert már most nem tudtam mit kéne felvennem akkor!

Szerdán a nagyszünetben épp a kedvenc oldalam, a Sör, pizza és egy jó film. bejegyzéseit olvastam facebookon, amikor odajött hozzám egy lány. Úgy rémlik, hogy a Tomi osztálytársa talán.

Lány: Hallottam, hogy meghívtak Titeket is a szombati buliba. Csak azt tanácsolom, hogy ne menjetek el! Nem véletlenül megy csak pár lány. Tomiék nagyon balhésak…Nem nektek való az ilyesmi!

Én: Rendben, köszi, hogy szóltál. Nem fogunk menni!

Ohhh dehogynem!- gondoltam magamban. Végre elhív a szívszerelmem magához és majd nem megyek el… nem vagyok hülye. Amúgy is a sok nyávogós kis liba.. ha nem bírják a pörgést így jártak…

Eljött a szombat. Anyuból kisajtoltam egy új ruhát. Annyi csak a probléma, hogy apu 11re értem fog jönni, akármennyire ciki is, nem szereti ha egyedül járkálok éjjel. Hozzáteszem én sem, így okés a dolog, bár jobb lett volna, ha tovább engednek. Na mindegy nem mondom el senkinek, hogy hamar lelépek, mert pisinek fognak hinni. Majd egyszerűen csak köddé válok, és azt hiszik másik buliba mentem át. Hihi olyan rafkós vagyok, de nem?

Eljött az este, már az utca végéről hallottam a DupStepet. Nyitva volt az ajtó, így bementem. 6 fiú vízipipázott éppen a nappaliban, mellettük a whiskys poharak. Tomi meglátott és azonnal odarohant hozzám. Átkarolt és bevezetett a szobába. Bemutatott a srácoknak, és a kezembe nyomott egy pohár piát. Éppen belekortyoltam amikor a két barátnőm is megérkezett. Kicsit megnyugodtam, hogy végre nem egyedül vagyok. Lassan megtelt a ház. Tomival sokat beszélgettünk, 10 körül már nagyon hangos volt a zene, így felajánlotta, hogy menjünk fel a szobájába és beszélgessünk ott, mert nyugisabb. Beleegyeztem. Leült az ágyra, én pedig a számítógépasztalhoz a székre.

Tomi: Miért nem ülsz ide mellém? Félsz tőlem?

Én: Dehogyis! –és odaültem.

Éppen a mondandóm közepén jártam, amikor hirtelen átölelt lefektetett az ágyra és elkezdett csókolgatni. Be akart nyúlni a szoknyám alá, amire én megfogtam a kezét.

Én: Légy szíves ezt ne!

Tomi: Ugyan baby, tudom, hogy akarod, nem kell tovább húznunk egymást!

Még jobban eltaszítottam a kezét, mire ő nagyon durván megfogta egyszerre mindkét kezem és hátraszorította. Hiába sikoltoztam, nem hallotta senki…

És akkor elkezdte lefejteni rólam a bugyimat..



2013. okt. 22. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:

A vekker hangja vészcsengőként rongyolta szét a félhomályos hálószoba csendjét. Az álom szertefoszlott.

-Bässza meg, már reggel van? - hallottam Béla borízű hangját. - Dugunk egyet gyorsan? Csak a telihold mmiatt...

Ó hát persze, a telihold! Nyilván attól volt ilyen erotikus álmom. Kár, hogy vége van. A jóképű Tomi helyett itt van Béla, a savanyúkáposztaszagú reggeli szájszagával, borostás arcával és az egyre jobban látszó sörhasával. Bent az irodában meg Andrea fog faggatózni, hogy kinek volt meg a hétfő reggeli egészségügyi numera...

2013. okt. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösziiii! :D
2013. okt. 22. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!