Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebookon találtam, tudja...

Facebookon találtam, tudja vki a folytatást?

Figyelt kérdés

Lány: Nagyon szeretlek! Már 4 hónapja együtt vagyunk, pedig csak pár percnek tűnt

Fiú: Bizony! Sose találkoztam még ilyen csodálatos lánnyal, mint Te

Lány: Kérdezhetek valamit? Tudom, hogy hülyének fogsz nézni, meg úgy gondolod, hogy nem olyan fontos…. de miért nem írod ki facebookon, hogy velem vagy kapcsolatban?

Fiú: Őőő Azért mert a szerelmünk nem tartozik senkire… és őőő Te is mondtad, hogy nem olyan fontos, lényeg hogy szeretlek, és mi tudjuk… NEM?

Lány: De…

A lány nem igazán értette, hogy a barátja miért jött ilyen zavarba, mikor szóba jött ez a szituáció. Úgy döntött, hogy leteszteli a hűségét. Hazament és csinált egy kamu facebook oldalt, letiltotta az összes infót, hogy ne látszódjon, hogy hány ismerőse van, mikor hozta létre… stb. Kiposztolt néhány képet, hogy hihető legyen, és aktívnak tűnjön a profil. Kiválasztott egy gyönyörű külföldi lányt, akitől sok képet le tudott menteni, és feltölteni a profilképéhez. Bejelölte vele ismerősnek a barátját. Este már alig várta, hogy az feljöjjön és visszajelöljön…

Este / Chaten

Fiú: Szia Ismerlek valahonnan?

Lány: Szia! Sajnos még nem … De már régóta nézegettelek, és csak most mertem rád írni. Láttam, hogy nem vagy kapcsolatban, így úgy gondoltam, lenne kedved ismerkedni?

Fiú: Nagyon jól tetted, hogy rám írtál… Mindig örülök, ha egy szép lány ismerkedni szeretne velem Merre laksz?

Lány: Budapesten Ahogy néztem Te is. Egyszer, ha van kedved összefuthatnánk…

Fiú: Úgyis nyári szünet van, mit szólnál holnap egy mozihoz az Aréna Plázánál?

Lány: Húú ez nagyszerű lenne, benne vagyok

Megbeszéltek egy 19:00 órás találkozót az épület előtt a téren. A lány elbújt fent a terasz részen, ahonnan teljesen belátni a helyet. Kíváncsi volt, hogy a fiú elmegy e a találkozóra, hiszen elvileg ő az élete szerelme, akkor mit akar egy másik lánytól… Éppen nagyban elmerengett a történteken, amikor a fiú megjelent… A lány rettentő ideges lett!!! Egyből elővette a telefonját, és felhívta a fiút.

Fiú: Szia szívem!!! De örülök, hogy hívtál!!!

Lány: Szia édes! Hol vagy?

Fiú: Á csak leugrottam a sarki közértbe, anya leküldött. Aztán otthon leszek, de sokat kell tanulnom a nyelvvizsgára, de holnap mindenképpen találkozunk, okés szerelmem?

Lány: Hát persze! Már alig várom! Van egy meglepetésem is a számodra Na, nem is zavarlak, majd holnap átmegyek hozzád!!! csók

Ezután a lány elment egy közeli parkba, és gyűjtögetni kezdett ezt-azt, amire szüksége lesz a nagy bosszúhoz…

Másnap átment a fiúhoz, és mikor belépett az ajtón, egy forró csókot lehelt az ajkára, hogy ne sejtsen semmit abból, ami rá vár… Felmentek a szobába…


Innen tudja vki a folytatást? Nagyon megköszönném :)


2013. aug. 23. 19:11
 1/2 anonim válasza:
engem is érdekelne! :)
2013. aug. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Felmentek a szobába. A lány csalfa tekintettel méregette a fiút, aki ettől zavarba jött. Benyúlt a táskájába és egy plüss bilincset vett elő. A fiú azt se tudta, hogy mit csináljon, úgy begerjedt a látványra.

Lány: Arra gondoltam, hogy így 4 hónap után, igazán megérdemelnéd, hogy kényeztesselek egy kicsit vadabb módszerrel…Mit szólnál hozzá, ha kibilincselnélek az ágyhoz meztelenül, és addig izgatnálak, amíg elájulsz a gyönyörtől?

Fiú: Úúhhh…

A fiú azonnal ledobott magáról mindent, és lefeküdt az ágyra. A lány hozzábilincselte az ágytámlához.

Lány: Hoztam egy maszkot is, hogy még érdekesebb legyen… azt mondják ha nem látsz, jobban működnek más érzékszerveid…

Rátette a fiú fejére a maszkot. Aztán elővett egy bezárt üveget, amiben barna trutyi volt, és egy adag tejszínhabot… Ráöntötte a fiúra a löttyöt, aki már érezte, hogy valami nem stimmel… De mire felocsúdott a lány már nyomta is rá a tejszínhabot… A barna cucc az üvegben nem volt más, mint egy jó adag kutyaszar, amit a parkban gyűjtött. A fiú elkezdett üvölteni, a lány viszont csak halkan suttogott, ahogy a tejszínhabot nyomta rá a mellkasára…

Lány: Tudod kedvesem, bár egy rohadt szar alak vagy, de úgy gondoltam, hogy a 4 hónap emlékére, ami alatt te annyira nagyon szerettél, megtisztellek azzal, hogy tejszínhabbal szolgállak fel a szüleidnek…

Ezután felkapta a táskáját, kiment az ajtón és soha többet nem ment még a ház környékére sem…

2013. szept. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!