Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy ferfi tanar ilyen?

Hogy lehet egy ferfi tanar ilyen?

Figyelt kérdés
kb 27-28eves a tesi tanarom es h a lanyokat folyton nezegeti flotor veluk kozben van egy feleseg meg kb meg nics egy eves a lanya sem . A masik a foci tanarom 50-60ev koruli es a fejlet lanyokat kedveli nezegeti oket meg hasonlok . Van ilyen tanar mashol is?

2013. okt. 24. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj a NÉZÉSSEL?!?!? AZT szabad, amig nem lép tovább. (Mellesleg a legtöbb ilyen "nézegeti a lányokat" csak a nézett vagy a NEM nézett lányok fejében létezik!)
2013. okt. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neha mond olyanokat h az undorito h volt mar h tovabb is ment mivel a volt tanitmanyitol hallotam sok mindent + tesom is hoza jart ugy h tudom milyen es ha lehet akor kerulom. De elege zavaro h mellemet bamulja mikor mondtam neki valamit es az ossze lanyal ezt csinalja!!!!
2013. okt. 24. 12:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Más suliban is van biztos ilyen,nem egyedüli eset.

Ha zavar téged,kerüld el,mint eddig.


Másik dolog:miket szokott még csinálni?


A többi tanár gondolom nem veszi észre ezeket,ugye?

2013. okt. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy csukott szemmel vezesse a tesiórát!
2013. okt. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is van ilyen nyugi...ilyen szinte minden iskolában van. Ritka ahol nincs
2013. okt. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nálunk egy fiatal tesitanár ölelkezik a csajokkal, együtt beszélgetnek,pacsiznak tök jo kapcsolatban vannak:)) a nézés az semmi
2013. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4.kerületi suliba jársz?
2014. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!