Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz hogy befog zárni a...

Igaz hogy befog zárni a Szabadkai (Jugós) piac?

Figyelt kérdés
Azt a hírt hallottam ma hogy elvileg befogják záratni az egészet..Nemtudom mi igaz ebből.

#piac #Szabadka #Jugós piac
2013. okt. 24. 14:30
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Én szabadkai magyar vagyok. Egyáltalán nem hallottam ilyenről.Mármint hogy az egészet bezárnák. De a kérdésednek van valóságalapja. Konkrétan:

Van egy csarnok, ahol csak magyarországi élelmiszereket árulnak. A szerb élelmiszeripar eléggé lezüllött, így az egész város (pizzériák, éttermek, szerb, magyar, xy) a piacra jár ki medvesajtot meg trappistasajtot, pick szalámit venni.

Tehát szerbia ebből nagyon nem profitál, hogy egy másik ország élelmiszerét vásárolják abban az országban, ahol eleve romokban a gazdaság.

Egyik barátom azt mondta, hogy a piacnak ezt a részét fogják jobban ellenőrizni, és büntetgetni az árusokat.De ez nem az egész piacra vonatkozik. Csak a magyar élelmiszeres részre.

Ha kell segítség a továbbiakban, szívesen válaszolok.

2013. okt. 27. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!