Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek legyen ilyen...

Valaki.... kérdése:

Szerintetek legyen ilyen frizurám?

Figyelt kérdés
van egy frizura olyan hogy félig kopasz és félig hosszú hajunk van. nekem ez nagyon tetszik. de nem tudom hogy tényleg olyat csináltassak-e. szerintetek nem fogom megbánni? ( ovális a fejem, szőke hajam van ami félhosszú) csak normális válaszokat kérek! 12/L

2013. okt. 24. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp se legyen 12 évesen ilyen frizurád. Ez a frizura nem gyerekeknek való.
2013. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem áll jól és nagyon sok idő mire újra normális hajad lehetne, szóval szerintem ne csinálj olyat.
2013. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:( valami ilyenre gondoltam : file:///C:/Users/Melinda/Pictures/let%C3%B6lt%C3%A9s%20(16).jpg
2013. okt. 24. 20:27
 4/6 szántóvető ***** válasza:
egyedi lenne az kétségtelen.linkelj képet róla.
2013. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nem lehet a linkre rámeni. :/
2013. okt. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ezzel nem az a baj hogy ha jól-e néz ki, vagy nem hanem hogy ha megunod akkor növesztésnél nagyon hülyén néz ki.

Nekem volt egy ismerősöm aki ugyanúgy 12 évesen csináltatta meg, és egy részt neki nagyon csúnya is lett, másrészt meg a fentebbiek miatt meg is bánta.

2013. okt. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!