Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok saját képernyő...

Hogyan tudok saját képernyő felvevő programot csinálni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 24. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Van ingyenes:


Hypercam 2


Sajátot nem fogsz tudni csinálni.

2013. okt. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Twillight ***** válasza:
Sajátot ha nem vagy milliárdos kompjuter zyeni sehogy de egy csomó program van és vehetsz felvevő software-t is nevek:Programok:Fraps:Bandicam én ezt a kettőt használom.Software nevek:Aver media live game recorder vagy mi a manó.
2013. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én már programoztam!!!
2013. okt. 26. 20:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


1. Rakhattad volna a programozás kategióriába(de mindegy, csak ott talán több válasz jön)

2.Minek akarsz csinálni? Gyakorló feladat?

3. Van sok program is, de van HARDWARE is(ez a 2. válaszolónak szólt, nem softver, mert a softver a program..., egyébként tökéletes progit, hardver nevezett meg)

4.Nem vagyok programozó, de ha csak úgy akarnék csinálni egyet, akkor 2 dolgot próbálnék:

-Saját ötletből(megfelelő "programozási kódok" kombinálva)

-vagy megvizsgálnék egy már létező felvevő program programkódját, és annak mintájára csinálnék egyet

5.Nem hinném, hogy neked sikerül, aki itt kérdezz, hogy hogy kell ezt meg azt csinálni(nagyobb dolgokat, mint egy egész program), az csak úgy kiírja, de úgy sem fohja megcsinálni

6.Ha sikerülne neked, akkor küld majd át, megnézném!

2013. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!