Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hashajtóznak a bulímiások?

Miért hashajtóznak a bulímiások?

Figyelt kérdés

2013. okt. 25. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert azt hiszik, hogy ezzel a módszerel fogyhatnak.

pedig igazából nem :D

2013. okt. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kicsit szánalmasnak tartom a nevetős fejed.. mert ők betegek, te pedig gonosz vagy
2013. okt. 25. 17:14
 3/5 anonim válasza:
Bulimiás vagyok és kedves első komizó lehet vele fogyni. Kérdező azért hashajtózunk hogy a bevitt ételt "kiszedjük" magunkból, ez olyan mint a hánytatás csak másképpen. Ha bármit szeretnél még kérdezni írj nyugottan privibe, persze ha nem azért tetted fel a kérdést hogy elkezd magaad hashajtóztatni.
2013. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze kamuzok mi, aha...


Sokan hiszik azt, hogy a hashajtózással fogyni lehet.

Pedig a szervezetet sem lehet ezzel a módszerrel átverni!


Normál esetben a bevitt tápanyagok nagy része a vastagbélben választódik ki.

Rendszeres hashajtó használata esetén a szervezet ezt úgy reagálja le (mivel muszáj tápanyaghoz jutnia), hogy elkezdi hamarabb felszívni a szükséges tápanyagot.

Így már a vékonybélben elkezdődik a tápanyagok kiválasztása.


Valóban, azt aláírom, hogy a bevitt ételnek nem a 100%-a fog felszívódni a szervezetben.

De körülbelül ugyan azt a hatást éri el vele az ember, mintha kevesebbet evet volna.

Csak annyi különbséggel, hogy feleslegesen kínozza magát azzal, hogy folyton ki kell menni a wc-re!


Hát ezért a cinizmus, és a nevető arc!


És ezt nem én találtam ki, ezt orvosi szaklapban közölték le, ahol anorexiások és bulimiásokkal foglalkoztak!


pl: Én ebből a szaklapból tudtam meg, hogy az ilyen "betegek" miért eszik meg a hajukat.

Mert az nem bomlik le a gyomorban.

[link]

És a rendszeres fogyasztás eredménye, hogy szépen eltelíti a gyomrot és ott marad, így telt érzetet fog kelteni megszüntetve az éhség utáni kínt. Jah és halált okoz!

2013. okt. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem mondtam egy szóval se hogy kamuzol, lehet igazad is van amit írtál, de én még is valahogy 15 kg-ot fogytam... bár ez lehet attól van h nem csak hashajtóztam.
2013. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!