Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A bulimiások egyből kaja után...

A bulimiások egyből kaja után hánynak? Hogy bírnak? :S

Figyelt kérdés
én egyszer kiváncsiságból próbáltam de nekem nem sikerült csak öklendeztem:D
2012. júl. 12. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy idő után már kialakul a reflex, hogy kaja után öklendezés, majd hányás. Tudod mint a pavlovi reflex.
2012. júl. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt értem de elsőnek hogy sikerül nekik?:D nekem fogkefével se ment mikor eléggé rosszul voltam a piától...nem hogy ujjal:D borzalmas:S
2012. júl. 12. 22:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy darabig én is csináltam, vagyis nem is csináltam, egyszerűen rosszul lettem evés után, felfordult a gyomrom, nem kellett kínoznom magam.
2012. júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát egyszer nekem is voltmár bűntudatom egy csoki torta után...és próbáltam de hát semmi:DDDDD
2012. júl. 12. 22:30
 5/7 anonim ***** válasza:

kialakul a reflex,plusz náluk ez jóleső érzés is,uh kellemes érzéssel párosul,ez is könnyíti.

amúgy van egy ilyen szexuális perverzió is-hányás szex-náluk is az élvezet elengedhetetlen része ez a dolog,és rövid idő alatt a bulémiás betegnél is kialakul a "kielégülés" érzése a hányástól,amit ha nem szerencsés rögzít is.

2012. júl. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Először nekem sem sikerült, sőt másodszorra sem... mindig túl erős volt a gyomrom. Emlékszem, ott bőgtem a wc fölött, hogy mekkora egy darab szar vagyok, ha még erre sem vagyok képes. Aztán egy fél évig nagyjából "normális" lettem - vedd úgy, hogy inkább nem is ettem, csak ne legyek bulímiás -, majd utána mivel össze volt szűkülve a gyomrom, és így ettem 3 tál ebédet plusz a leves, már szinte magától kijött a kaja, nem is kellett erőlködnöm. Alig kellett lenyúlnom a torkomon. És bocs, hogy így leírom, te kérdezted.. Azt hiszem, most már bármikor képes lennék rá, nem mintha erre vágynék. Immáron 4. hete diétázom, és azóta nagyon jól kontrollálom az evési zavaraimat, mondhatni gyógyulási fázisban vagyok. :) Itthon pl nem is vettek észre semmit...
2012. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó, nem hiányzik a válaszodból egy "nem"? mert ez a "4. hete diétázom" és a "gyógyulóban vagyok" nekem nem klappol
2012. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!