Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogy becézitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy becézitek a párotokat? Van olyan becenév, amit szívesen "ráaggatnátok", de tartotok attól, hogy túl "habos" lenne? És van olyan, ami nagyon különleges, és ritka? (a történetét is szívesen várom)

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 22:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

ram aggat beceneveket a csajom

he, paraszt - ha nem figyelek

gyere cicam - ha szexelni akar

te mocskos diszno - ha feltekeny, vagy ha bevadul a szex

ne csovald a farkad, kutya - amikor megbamulok ey masik csajt

szal nalunk nagy az allatkert:D

2010. júl. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

én a barátomat cicusnak hívom, de úgy tudom rávenni a szexre hogy azt suttogom a fülébe hogy tigrisem.

a cica onnan jött hogy a macskám ott feküdt az ölembe mikor beszélgettünk és mondta hogy most nincs is itt, hogy lehet az ölembe. szóval azóta cica. ^^

20/L

2010. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Aranyos történetek, köszi :)

Az elsőn nagyon jókat nevettem :D

várom még!!!:)

2010. júl. 22. 23:02
 4/16 anonim válasza:
0%
Hívd Babi néninek
2010. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
van még olyan, akinek ez vicces???? pffffff :S piros kéz...
2010. júl. 22. 23:20
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk Maci, Dimitriy(Medvegyev), vagy szivi. Mivel jóval nagyobb nálam, és szőrösebb is:) A Dimitriy is a Medvegyev vonzatában. Szereti mindegyiket, én főképp Nyuszi vagy Nyuszómuszó vagyok. De a szivi vagy szivike megszólítás sem ritka.
2010. júl. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi! A Maci és a Nyuszi nálunk is a kedvencek közé tartozik. :)
2010. júl. 23. 12:22
 8/16 CsÖpPcSaJ válasza:
100%

Nálunk az elején csak ő mondta ezeket a sablonos neveket, hogy "kicsim" meg stb. Aztán erről leszokott és jöttek a sokkal aranyosabbak, mint a "Husika, Cicca". Én hívtam már "Nyuszkóm"-nak és "Manóm"-nak is.


17/L

2010. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. júl. 24. 16:04
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

én a mostani pasikát [azért mostani, mert... bonyolult] Tötyinek hívom, mert alapjáraton nagyon lassú.

L/17

2010. júl. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!