Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szellem idézés? Többi lennt

Szellem idézés? Többi lennt

Figyelt kérdés

sziasztok.

Nagyon érdekel,hogy hogyan tudnánk a barátaimmal előidézni egy szellemet?

a Módszerre lennénk kíváncsiak,és lépésről lépésre.

Csak olyan írjon akinek volt már tapasztalata,és eltudja mondani,hogy milyen volt?

Olyan válaszokat NEM KÉREK!!!-> ,hogy ne csináld mert veszélyes,meg hogy csak profival,mert tudom.

De ezt mi szeretnénk 7-en a barátaimmal.

Köszönöm Szépen előre is a normális válaszokat :)


2009. nov. 13. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Van egy olyan változat, hogy kör alapú faasztalon fehér gyertyát kell gyújtani. Letenni a kezeteket az asztalra, széttárt tenyérrel lefelé, úgy, hogy az ujjaitok összeérjenek. Körbe kell ülni az asztalt. És nevén kell hívni, akit meg akartok idézni, kérdezni kell, hogyha jelen van, kopogjon az asztalon.
2009. nov. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen!

Várom a többi választ :)

2009. nov. 13. 18:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj, de mégiscsak figyelmeztetnem kell titeket! Pedig megfogadtam, hogy ha valaki azt írja, "ne mondjátok, hogy ne csináljam", akkor nem is teszem, de...

Mi is 6-an voltunk... 3lány 3fiú és kipróbáltuk ezt egy teliholdkor. Körbeültük a szobát, lekapcsoltuk a villanyt, a fiúk ijesztgettek stb... Tudod, senki nem hitt benne. Ami ott történt, azóta sem megy ki a fejemből. Egy barátnőmben annyira megmaradt, hogy 2 hónapig depresszióba esett, már ott volt hogy öngyilkos lesz. Én vagy fél évig alig tudtam aludni. Ez volt 2 éve. És még mindig azt kívánom, bár ne tettük volna.

De ha te mégis meg akarod idézni... tessék. Viszont ha másik szellem jön (mi a mamámat akartuk, aki nem bántott volna), az lehet gonosz is... :(

16/L

2009. nov. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia.

Semmi baj,ezt végig olvastam,és csak figyelmeztettél engem.

elmondod,hogy mi történt?

Köszönöm a választ,és a figyelmeztetést.

2009. nov. 13. 19:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi lennék mi történt...amúgy nekem sikerült lefotóznöm egyet de sürgősen töröltem a képet ilyedtemben

mi régen tollakkal idéztünk, igennel vagy nemmel válaszolt illetve néha írt is...

2009. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez komoly?:O

Felvette a tollat és írt?:O

Azta gecc..

erre nagyon kíváncsi lettem volna..

:)

És mit írt?

2009. nov. 13. 20:12
 7/8 anonim ***** válasza:
:)
2010. máj. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

sok féle lehetőség van, de mindegyik veszélyes. sosem tudhatod, hogy ki az a szellem, akivel "beszélsz". lehet egy rossz szellem, aki kiadja magát annak, akit hívtatok, mint ahogyan az első válaszoló is írta. mellesleg tényleg nagyon veszélyes dolog, lehet, hogy valamelyikőtök beleőrül, vagy bajotok esik, nem tudtok aludni, kísérteni fognak titeket.

egy barátnőm pár barátnőjével tavaly nyáron kíváncsi volt, és netről szedett le fekete mágiás történeteket, idézeteket. sokat voltak kint olyankor, sokáig kintmaradtak este is. hát, amikor sorra került az, hogy ők azt elolvassák, éjfél lett. pont telihold volt, ők pedig az út szélén ültek, vagy a járdán, nem tudom. enyhe szellő volt, a hold vöröses volt. körbe ültek, és hangosan olvasták azokat a történeteket. kár volt. ez kb. ez szeánsszal ért fel. másnap el akarták égetni a lapokat, meggyújtották, és ledobták. annak rend szerint el kellett égnie. ehelyett csak megégett, "darabokra esett szét", és azóta se tudták elégetni.


aztán amiket tapasztaltak: árnyakat láttak, hangokat hallottak, az egyik lánynak az egész családja(!!) észlelt dolgokat, szellemeket éreztek maguk körül, elhunyt családtagjaik parfüm illatát érezték, akik már több éve meghaltak (10-20 éve). a lánynak álmában szörnyű dolgok történtek, pl. valaki olyan erősen szorította a lábát, hogy az lila lett. reggel mire kelt fel? hogy sikítozik, mert valaki a bokáját fogja, ami lila. azóta nem beszéltem vele, nem tudom mi van vele, látni szoktam, jól elvan, de akkor.. alig aludt.

ennek ellenére, idéztem szellemet a barátnőmmel, igaz nem sikerült, de jobb is így. azt pedig úgy csináltuk, hogy csináltunk 2 a/4es lapból szellemtáblát (rajta az ABC, számok, igen és nem) aztán vettünk egy poharat (ezzel rontuttuk el, mert talpas pohárral kell, szájával lefelé), rátettük 1-1 ujjunkat a pohárra, és mondani kellett valamit, nem emlékszek már rá.

viszont van egy másik is, amit ketten lehet csinálni, ez elvileg nem veszélyes, bár ez is egy konkrét személyhez fűződik, aki nagy erejű boszorkány volt régen. vele tudtunk beszélgetni, de csak igennel és nemmel tud válaszolni.

viszont még valami a szellemidézéshez, bár már lehet megcsináltátok, sőt.. :D

tehát: 3an, 7en, 9en nem szabad, mert ilyenkor gonosz szellem jelenik meg (nagyobb valószínűséggel); hinnetek kell benne, különben semmit nem ér; ne legyen egyikőtöknek sem lelki ingatagsága, félelme, mert azzal kiszolgáltatottságot adtok a szellemeknek.

hirtelen más nem jut eszembe, de vigyázzatok vele! :)

ha pedig már idéztetek, lécci írd le hogy mi volt :D

jah és ha érdekel, hogy mi volt az a bevált módszer ami viszonylag biztonságos a szellemidézéshez, írj egy privát üzit, és leírom, ezt nem szeretném, ha sokan tudnák. :)


16/L

2010. máj. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!